banner212

banner211

TATANGALAR'DAN HÜDAVERDİ BAHADIR'A YANIT

Başkanvekili Hüdaverdi Bahadır bugün düzenlenen basın toplantısında taraftara yönelik yaptığı açıklama ile büyük tepki topladı.

Sakaryaspor 05.11.2019, 15:22 UTKU KAYNAR
TATANGALAR'DAN HÜDAVERDİ BAHADIR'A YANIT
banner218

Başkanvekili Hüdaverdi Bahadır bugün düzenlenen basın toplantısında taraftara yönelik yaptığı açıklama ile büyük tepki topladı. Bahadır’ın “Ben parayı topçuya verirdim, tribüne verirdim, bende tribünlere oynardım’’ açıklamasına Tatangalar’dan jet yanıt geldi.

Tatangalar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “

“Yarın yapılacak kongre öncesinde sayın Hüdaverdi Bahadır başkanlığında toplanan mevcut yönetim kendi dönemlerinde yaptıkları iş çizelgelerini özetlemek adına yaptıkları kamuoyu açıklamasını büyük bir şaşkınlıkla dinledik.
Sayın Hüdaverdi Bahadır’ın ‘’Ben parayı topçuya verirdim, tribüne verirdim, bende tribünlere oynardım’’ cümlelerine büyük bir esefle şahit olduk.

1990 yılında kurulan ve gerek şehir için gerekse sevdası için mutlak bir düşünme payı bile bırakmadan elini taşın altına koyan Tatangalar olarak boşalan başkanlık koltuğuna atamayla oturan sayın Hüdaverdi Bahadır’a bu süreçte en ufak bir eleştiri de dahi bulunulmamıştır. Kongre kararı alınması için toplantılar düzenleyerek, fikir alışverişinde bulunulması ve Sakaryaspor’u bulunduğu kaos ortamından çıkarmaya yönelik somut adımlar atılmasındaki taraf yine biz olduk. Başımız dik bir şekilde belirtmek isteriz ki, biz bu şehrin çocuğuyuz. Kimsenin emrinde elemanı, kimsenin sözünü geçireceği adamı olmadık.

Yapılan bu basın açıklaması sonrası sayın Hüdaverdi Bahadır’ın, bu cümlelere karşı karanlık bir nokta kalmaması adına derhal bir açıklama beklemekteyiz.”

banner220
Yorumlar (1)
Bacyo54 3 yıl önce
az bile söylemiş para ver deplasmana gönder orada olay yapın kulüp ceza alsın siz sonra sakaryaspor sevdalısıyız diye nara atın tatangalar bu şehrin yüz karasıdır