banner212

banner211

Tatangalar'dan örnek proje

Sakaryaspor’u içerde dışarda yalnız bırakmayan Tatangalar, sosyal sorumluluk projesine imza attılar.

Sakaryaspor 05.11.2018, 21:02 06.11.2018, 18:15 UTKU KAYNAR
Tatangalar'dan örnek proje
banner218

Sakaryaspor’u içerde dışarda yalnız bırakmayan Tatangalar, sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Yeşil Siyahlılar özel eğitim gören öğrenciler için yardım kampanyası başlattı.

Tatangalar, Sakaryaspor’a verdikleri tribün desteğinin yanı sıra birçok kez imza attıkları sosyal sorumluluk projeleri ile örnek uygulamalara imza atmıştı. Yeşil Siyahlılar son olarak Geyve’de eğitim gören özel eğitim sınıfı öğrencilerine malzeme yardımı kampanyası başlatmıştı. Tatangalar ,proje çerçevesinde okulda eğitim gören öğrencileri Ankara Demirspor karşılaşmasında tribünde misafir ettiler.

Yeşil Siyahlılar, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada Değerli Sakaryaspor taraftarları, Bildiğiniz üzere Geyve'de bulunan özel bir sınıf için sosyal sorumluluk projesi başlatmıştık. Dün kardeşlerimizi, öğretmenlerimizi okuldan aldık ve hep beraber maçımızı izlemeye geldik. Maç sonunda ise toplanan yardımlar ile beraber uğurladık. Güzel bir gün geçirmelerine vesile olabildiysek ne mutlu bize. Sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek olup, tüm tribün fertlerimizin, semt ve ilçelerin katılımlarını bekliyoruz.’’ ifadelerine yer verdiler.

Yorumlar (0)