Tatangalar'dan Serdivan Belediyesi'ne tepki

Serdivan Belediyesi yeni sezon öncesi deplasman otobüsü desteğinde bulunan Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar'ı geri çevirdi. 

Sakaryaspor 05.08.2022, 22:34
Tatangalar'dan Serdivan Belediyesi'ne tepki

Sakaryaspor'un cefakar taraftar grubu Tatangalar, yeni sezonda deplasman yasağının kalkması sonrası organizasyonlarına şimdiden başladı. Tatangalar Serdivan Belediyesi'ne ziyaret gerçekleştirken deplasman için otobüs ricasında bulundu. Şehrin en kuvvetli belediyelerinden olan Serdivan Belediyesi cefakar taraftarların bu isteğine olumsuz cevap verdi. 

Tepki çekti 

Serdivan Belediyesi'nin bu isteğe olumsuz cevap vermesi tüm sporseverlerin tepkisine yol açtı. Futbolseverler ''Serdivan Belediyesi 1 otobüsü çok gördü'' şeklinde yorumlarda bulundu.  

Yorumlar (8)
Sakaryalı 2 yıl önce
Vermek zorunda mı.. bunu haber yapıyorsunuz bide.. sanki mecburiyet var.. iyi yapmış serdivan belediyesi.. siz belediyeden bedavaya otobüs alacaksınız.. sonra para ile milleti deplasmana getireceksiniz..
@depblue 2 yıl önce
Mitingler için İstanbul'a 30 40 otobüs yollarken mecburmuydu
Ali 2 yıl önce
Yahu bu nedir. Belediyeyi korkutup haraca bağlamak ister gibi. Bide hedef gösteren medyaya ne demeli. Benim vergimle bedavaya otobüs gönderip sonrada deplasmanlarda , benzinliklerde taşkınlık yapamayacaksınız diyemi hedef gösteriyorsunuz. Hadi oradan binin arabanıza gidin deplasmana.
kurt 3 2 yıl önce
tatangaların yollar da neler yaptığını herkes biliyor bir de mecbur değil
Muhalefet 2 yıl önce
Ak parti mitingi olsaydı 50 tane otobüs gönderirdi
Serdar Yılmaz 2 yıl önce
Yazık akpertiye oy yok bundan sonra
Ayıp be 2 yıl önce
Neden Serdivan belediye si Kocaeli'ne bağlı bu şehrin takımı na bı otobüsü çok görmüş sayın başkan seçimlerde bizde bu yapılanı unutmayız tatangalar unutmaz
Süleyman cirnaz 2 yıl önce
Bunlar sadece kendilerine müslüman
Bilenler bilir patetes halinden müslüman da tabi