banner212

banner211

Tatangalar'dan Serdivan Belediyesi'ne tepki

Serdivan Belediyesi yeni sezon öncesi deplasman otobüsü desteğinde bulunan Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar'ı geri çevirdi. 

Sakaryaspor 05.08.2022, 22:34 Furkan
Tatangalar'dan Serdivan Belediyesi'ne tepki

Sakaryaspor'un cefakar taraftar grubu Tatangalar, yeni sezonda deplasman yasağının kalkması sonrası organizasyonlarına şimdiden başladı. Tatangalar Serdivan Belediyesi'ne ziyaret gerçekleştirken deplasman için otobüs ricasında bulundu. Şehrin en kuvvetli belediyelerinden olan Serdivan Belediyesi cefakar taraftarların bu isteğine olumsuz cevap verdi. 

Tepki çekti 

Serdivan Belediyesi'nin bu isteğe olumsuz cevap vermesi tüm sporseverlerin tepkisine yol açtı. Futbolseverler ''Serdivan Belediyesi 1 otobüsü çok gördü'' şeklinde yorumlarda bulundu.  

Yorumlar (8)
Sakaryalı 11 ay önce
Vermek zorunda mı.. bunu haber yapıyorsunuz bide.. sanki mecburiyet var.. iyi yapmış serdivan belediyesi.. siz belediyeden bedavaya otobüs alacaksınız.. sonra para ile milleti deplasmana getireceksiniz..
@depblue 11 ay önce
Mitingler için İstanbul'a 30 40 otobüs yollarken mecburmuydu
Ali 11 ay önce
Yahu bu nedir. Belediyeyi korkutup haraca bağlamak ister gibi. Bide hedef gösteren medyaya ne demeli. Benim vergimle bedavaya otobüs gönderip sonrada deplasmanlarda , benzinliklerde taşkınlık yapamayacaksınız diyemi hedef gösteriyorsunuz. Hadi oradan binin arabanıza gidin deplasmana.
kurt 3 11 ay önce
tatangaların yollar da neler yaptığını herkes biliyor bir de mecbur değil
Muhalefet 11 ay önce
Ak parti mitingi olsaydı 50 tane otobüs gönderirdi
Serdar Yılmaz 11 ay önce
Yazık akpertiye oy yok bundan sonra
Ayıp be 11 ay önce
Neden Serdivan belediye si Kocaeli'ne bağlı bu şehrin takımı na bı otobüsü çok görmüş sayın başkan seçimlerde bizde bu yapılanı unutmayız tatangalar unutmaz
Süleyman cirnaz 11 ay önce
Bunlar sadece kendilerine müslüman
Bilenler bilir patetes halinden müslüman da tabi