banner212

banner211

TATANGALAR'DAN YASAK TEPKİSİ

Sakaryaspor'un bu hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Bandırmaspor müsabakası öncesinde konuk ekip taraftarlarına getirilen deplasman yasağı nedeni ile yeşil siyahlı taraftarlar tepki gösterdi.

Sakaryaspor 20.02.2020, 11:49 UTKU KAYNAR
TATANGALAR'DAN YASAK TEPKİSİ
banner218

Sakaryaspor'un bu hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Bandırmaspor müsabakası öncesinde konuk ekip taraftarlarına getirilen deplasman yasağı nedeni ile yeşil siyahlı taraftarlar tepki gösterdi. Yıllardır aynı sorunla defalarca karşı karşıya kalan Tatangalar, Bandırmaspor taraftarının Sakarya'ya gelerek maçı izlemesi gerektiğini savundu.

Tatangalar resmi sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarda şu ifadelere yer verdiler:

Pazar günü evimizde oynayacağımız Bandırmaspor müsabakasında rakip taraftara deplasman yasağı geldiğini öğrenmiş bulunmaktayız.Yıllarca bize uygulanmaya çalışan yasakları söz konusu rakip olunca görmezden gelmemiz hiç kimse tarafından beklenmesin! Bandırmaspor taraftarının Pazar günü takımlarından ayrı kalması bizim nezdimizde kabul edilemez bir durumdur. Bu düşünceler ışığında pazar günü rakibimizi şehrimizde bize yakışır şekilde misafir etmek istediğimizi belirtiyor, İl Güvenlik Kurulu ve Yönetim Kurulumuzun gerekli girişimleri yapmasını istiyoruz.

Futbol taraftarla güzel!

Yorumlar (0)