banner212

banner211

Tatangalar; “Hakkımız Haram Olsun”

Bu sezon Sakaryaspor’a büyük destek veren Tatangalar, 27 Mayıs’ta Mersin’de hüsrana uğradı. Yeşil-Siyah sevdalıları yönetime ve futbolculara ateş püskürerek sert ifadelerle eleştirdi.

Sakaryaspor 29.05.2018, 00:21 29.05.2018, 00:41 UTKU KAYNAR
Tatangalar; “Hakkımız Haram Olsun”

Bu sezon Sakaryaspor’a büyük destek veren Tatangalar, 27 Mayıs’ta Mersin’de hüsranag uğradı. Yeşil-Siyah sevdalıları yönetime ve futbolculara ateş püskürerek sert ifadelerle eleştirdi.


İşte Tatangalar’ın açıklaması;

27 Mayıs 2018 Pazar günü Afjet Afyonspor ile oynadığımız Play-Off final müsabakası sonrasında hepimizde derin yaralar açan rezil futbolun etkisini üstümüzden atamamaktayız.

Sezon başından itibaren tüm olumsuzluklara kulaklarımızı tıkayarak sadece destek olma gayreti içinde olmamıza rağmen, yıllardır hiç görmediğimiz etik olmayan tüm davranışları sergileyen, bu büyük camiayı ayaklar altına alan, para için mesleğini satan bir dizi ruhsuz ve haysiyetsiz futbolcu kadrosuyla daha önce hiç karşılaşmamıştık. “Arma’ya zarar gelmesin, şampiyonluk için susalım” diye içimize attığımız tüm sessizliğin bittiği noktaya ulaştık.

Kilometrelerce öteye dağ, tepe demeden aşan ve havadan, karadan akın akın gelerek destek olmak için engel tanımayan bu büyük taraftara en güzel açıklamayı hızlı bir şekilde sahayı terk ederek gösterdiniz. Bundan sonra sizden hiçbir açıklama beklemiyoruz. Yönetim ve futbolcuları birbirleriyle baş başa bırakıyoruz. Lütfen, ellerinizi bu armanın üstünden çekiniz! Bundan sonra size karşı herhangi bir yazılı açıklama yapmayacağız. Zaten biz olmasak sizin ne dirileceğiniz, ne de yükseleceğiniz var! Boşuna kendinize parola koymayın!

Fahiş fiyatlara ürün ve bilet satarken, stadın tepesinden yağmur tepemize yağarken, yedi düvel sizin peşinizden şehir şehir dolaşırken sandınız ki Tatangalar bu bahçenin sahibi değil! Bu bahçeyi biz ektik, yine biz biçeceğiz!

Yeni sezonun parolası da bizden: 50+3 Şeffaflık Yılı! 
Bundan böyle herşeyi taraftara açıklayacaksınız. Her kim olursanız olun..

Tüm nefretimizle ve saygısızlığımızla,
Son olsun,
Haram olsun hakkımız, dem vurduğunuz tüm haksızlıklarınıza!

Değerli spor kamuoyuna bildirimizdir.

TATANGALAR!


Yorumlar (2)
cavko 4 yıl önce
Işte şerefsizlik namussuzluk sakaryayı paraya satan yavşaklar en başka beyhanmıdır nedir adi şerefsiz sonrada onun kankisi sol bek bunlar demekki para için herşey yapar işte sakaryaspor sakaryaspor olduysa bunda en önemli neden kendi alt yapımızdaki çocuklarımıza sahip çıkmakadar bizim bizden baska dostumuz yok
ŞampiyonTaraftar 4 yıl önce
Bu şehirde kim masa başında oyunlar oynayıp bu kadar insanın umuduyla oynuyorsa allah hepsinin oyunlarını kendi aleyhine çevirmesini bilir . Allahın size vereceği dersten sonra hepiniz bu kadar insanın hakkına girmenin günahını misli misli ödeyeceksiniz . Çocuğu kadını yaşlısı paralısı garibanı üst üste alt alta kavurucu sıcakta 800 km şu ramazan gününde yol geldik . Sizle biz uğraşamıyoruz artık türlü türlü filmler çeviriyorsunuz herkes sakaryasporun bir tarafından ısırık alıyor olan umudunu yitiren bu mazlum insanlara oluyor . Bizim tek isteğimiz bu şehrin takımının bu insanlara yakışan yerlerde olmasıdır gayri bir beklentimiz varsa allah yolumuzu ters çevirsin . Bu takımın peşinden kendi zarfları içinden koşanlar değil dün ki maçta ki gibi umudu için koşanlar olduğu sürece biz yıkılmayız . Bu sıkıntılar bitecek SAKARYASPORUMUZ KİMSEYE YEM OLMAYACAK . YAŞASIN SAKARYA HALKI YAŞASIN BU TAKIMIN PEŞİNDEN RANT İÇİN GİTMEYEN GÜZEL İNSANLAR ...!!!