banner212

banner211

Tatangalar için Yönetimin Hükmü Kalmadı

Tatangalar, iki önemli konuda başarısız kalan yönetime sert bir açıklama yaptı.

Sakaryaspor 03.02.2012, 12:45
Tatangalar için Yönetimin Hükmü Kalmadı
banner218
Tatangalar, iki önemli konuda başarısız kalan yönetime sert bir açıklama yaptı. Erdal Taşkın ve ekibini yok sayan yeşil-siyahlı taraftarlar, şehrin dinamiklerini de göreve çağırdı.

Sakaryaspor'da 3 ay önce başkanlık koltuğuna oturan Erdal Taşkın ve ekibine tepki büyük. Mevcut kadroyu koruyamayan ve transfer engelini aşamayan yönetim iki önemli sorunun altından kalkamadı. Geldiği günden buyana umut dağıtan Başkan Taşkın'ın transfer engelini ortadan kaldıramaması camiada hayal kırıklığı yarattı. Tatangalar dün yönetime sert bir açıklama gönderirken diğer yandan da şehrin dinamiklerine birlik çağrısı yaptı. Artık bundan sonra yönetimin varlığının kendileri için bir anlam ifade etmediğinin altını çizen Tatangalar açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

'Alıştık artık' "Bizler için bir şehrin futbol takımı olmaktan öte bu şehrin her şeyi olan Sakaryaspor'umuz yine camiamızın en zayıf halkası olan yönetim kanadının idari zafiyetleriyle karşı karşıyadır. Artık verilen sözlerin tutulmamasına alışık olan bizler zaten idmanlı olduğumuz büyük mücadelemize her zamankinden daha kuvvetle ve tecrübeyle hazırız" 'Yönetimin varlığı…' "Hile, şike, ve parayla alınan kupaların el değiştirdiği bir futbol düzeninde alın teriyle kazanılan kupalarımızın onuruyla bunun mimarı olan teknik heyet, futbolcu ve taraftar bütünleşmesi sezon sonuna kadar azami ölçüde sahaya yansıtılacaktır. Bu dönemde yönetimin varlığı tarafımızca değerlendirmeye bile tabii tutulmayacaktır. Bu büyük mücadeleye destek olacak tüm büyüklerimiz gücümüze güç katacak ve büyük Sakaryaspor taraftarınca baş tacı edilecektir. Yazılacak çok şey var ama bizim zamanımız yok. Çünkü bu zamanı ve enerjiyi eskisinden daha çok Sakaryasporumuza harcayacağız."

banner220
Yorumlar (0)