Tatangalar, Kortan Aksu grubunun projelerini inandırıcı bulmadıklarını dile getirerek tepki gösterdiler." />

banner212

banner211

Tatangalar Kortan Aksu'ya inanmadı

Tatangalar, Kortan Aksu grubunun projelerini inandırıcı bulmadıklarını dile getirerek tepki gösterdiler.

Sakaryaspor 07.11.2012, 13:30
Tatangalar Kortan Aksu'ya inanmadı
banner218

Tatangalar, Kortan Aksu grubunun projelerini inandırıcı bulmadıklarını dile getirerek tepki gösterdiler. Yeşil-Siyah sevdalıları projelerin kendilerini güldürdüğünü söylediler.İnanmıyorlar Sakaryaspor'un olağanüstü genel kuruluna hazırlık yapan Kortan Aksu öncülüğündeki gruba büyük tepki var. Önceki Sakaryaspor için hazırladığı bazı projeleri kamuoyuna duyuran Aksu'yu yeşil-siyah sevdalıları inandırıcı bulmadı. Tatangalar resmi internet sitelerinden yayınladıkları açıklamada Aksu ve bu düşüncede olan kişilerin reklam yapma çabasında olduğunun altını çizerek tepkilerini dile getirdiler... Yoldan çekilsinler "Hayallerinin peşinde koşmaktan yılmayan biz Tatangalar, artık gerçeği yakalamak istiyoruz. Asıl sözümüz, kelime bile sayılmayacak boş laflarla bu şanlı kulübü yönetmeyi aklından geçirenleredir. Bu gibi düşünceleri olanlara tavsiyemiz, düşündüklerini değil gerçekleştirmek kendilerine söylemekten bile kaçınmaları gerektiğidir. Yıllardır üstündeki yüklerlerle kamburlaştırılmaya çalışılan koca çınarın artık ayağa kalkma vaktidir."

 

Sakaryaspor Taraftar Grubu Tatangalar'ın internet sitelerinde yayınladığı açıklama şu şekilde:


Kongre'ye doğru...

İçinde bulunduğu duruma inat, her maç sonunda tribünlerin önünde gözyaşları dökerek taraftarıyla bütünleşen futbolcusuyla,koca çınarı yeniden yeşertmenin yollarını arayan ve kurtuluşun bu şehrin çocuklarında olduğunu inatla haykıran sevdalılarıyla ayakta durmaya çalışıyor Sakaryasporumuz... 

Bizler verilen bu mücadelenin içinde yarınımızı görmeye çalışırken,yaklaşan olağanüstü kongre öncesinde,yıllardır olduğu gibi sayısız oluşumlar,planlar projeler,kişiler ve hatta ilk defa duyduğumuz kişilikler karşımıza çıkıveriyor. Konu Sakaryasporumuz olunca dikkat kesilen kulaklarımız her konuşulanı dinliyor, yorumluyor ama bazılarını anlamakta güçlük çekiyor. Her kongre öncesi klişeleşmiş listeler yeniden ortalarda dolanırken,birileri de çıkıp bizleri şaşırtmayı başarabiliyor.

Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan bir aday ve onun ekibi, ilk defa gördüğümüz yeni yeni yüzler olmalarının dışında, nasıl bir ruh hali ile hazırladıklarını çözemediğimiz proje ve planlarıyla galiba bu zor zamanlarımızda bizleri güldürmeye çabalıyor.

Başkan adayımızın ismi Kortan Aksu...

Düzenlediği basın toplantısına baktığımızda, Sakaryasporumuzun kurtuluş reçetesini A 4 kağıda basılmış bir şekilde okumaya çalışan, kendi deyimiyle tam bir profesyonel spor yöneticisi!! Hele ki ilk sözcüklerine dikkat edecek olursak, bizler için sevdamıza kavuşma anı olarak görülen Sakaryasporumuzun maçları ona göre halkımızın haftasonu aktivitesi...Söylediğine göre kendisi ve ekibi İstanbul'da ikamet eden iş adamları, yöneticiler...Zira internette kısa bir arama yapıldığında kendisinin Fenerbahçe forması içindeki fotoğrafları bunu kanıtlıyor..

Aslında projelerine bakacak olursak bu bahsettiklerimiz ufak detaylar... Kendisi transferin açılmasına gerek olmadığını ve yönetimi devraldıkları takdirde transferi açmayacaklarını ifade ediyor...Sakaryasporumuzun başına teknik koordinatör olarak ise adını sır gibi sakladığı ünlü bir yabancı hocanın geleceğini söylüyor.

Altyapı için futbol akademisi kurulacağından, spor ve eğlence kompleksleri yapılacağından,imza günlerinden,avmlere kurulacak storelerden ve hepsinden ilginci Sapanca gölünün ortasına yerleştirilecek yüzer bir adadan bahsediyor...

Sevgili Kortan Aksu.. Herhalde son yıllarda bazı kişilerin Sakaryasporumuz üzerinden reklam yapma çabaları senin de dikkatinden kaçmadı ve yıllardır kurtuluş mücadelesi veren bu takımı, 3 haftada hazılradığın bu projelerle ayağa kaldırma hayaline kapılı verdin. Ancak anlamadığımız nokta şu; şimdiye kadar nerelerdeydin? Başkanlık sevdan olmadığını söylüyorsun madem, bir kongrede çıkıp ta kendini tanıtıp fikirlerinle daha önceki yönetimlere neden destek vermedin? Fenerbahçe için harcadığın mesainin kaçta birini çok sevdiğin memleketin için harcadın?

Acaba avmlerde açmayı planladığın, ancak yaptığın sunumlarda sadece bilgisayar çizimi olarak duran süslü storeler mi forma satışlarını patlatacak? Yoksa üstlerine Sakaryaspor armasını yapıştırarak internetten indirdiğin gösterişli kongre salonlarının ve spor komplekslerinin kopyala yapıştır fotoğrafları mı bizi ayağa kaldıracak? 

Hayallerinin peşinde koşmaktan yılmayan biz TATANGALAR, artık gerçeği yakalamak istiyoruz. Asıl sözümüz, kelime bile sayılmayacak boş laflarla bu şanlı kulübü yönetmeyi aklından geçirenleredir. Bu gibi düşünceleri olanlara tavsiyemiz, düşündüklerini değil gerçekleştirmek kendilerine söylemekten bile kaçınmaları gerektiğidir. Yıllardır üstündeki yüklerlerle kamburlaştırılmaya çalışılan koca çınarın artık ayağa kalkma vaktidir.

Belki de biz göremiyoruz, Sapanca gölünün ortasında yüzen bir adanın Sakaryasporumuza ilaç olacağını..Ama sen de şunu göremiyorsun Kortan Aksu, bu sevdanın yıllardır koskoca bir ADA'DA yaşadığını..


Yorumlar (0)