banner212

banner211

Tatangalar yetim sevindirdi

Tatangalar tarafından başlatılan '100 Yetim çocuğu Giydirme' projesi AKM'de düzenlenen gece ile tamamlandı.

Sakaryaspor 12.06.2012, 10:32
Tatangalar yetim sevindirdi
banner218
Tatangalar tarafından başlatılan '100 Yetim çocuğu Giydirme' projesi AKM'de düzenlenen gece ile tamamlandı. 211 Yetim çocuğa ulaşan Tatangalar bir kez daha başarılı bir organizasyona imza attı.

211 yetim çocuk

Tatangalar'ın '100 Yetimi Giydirme Projesi' kapsamında başlattığı ve 211 yetim çocuğa ulaştığı proje AKM'de düzenlenen anlamlı gece ile yerine ulaştı. Büyükşehir Belediye Başkanvekili Osman Aydın, İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca, Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş, Teknik Direktör Murat Bölükbaşı ve davetliler hazır bulundu. Protokol üyelerinin tamamına yakınının ise gecede yer almaması ise gözlerden kaçmadı.

Tatangalar'a kutlama

Sinevizyon gösterilerinin yanı sıra minik bir kız çocuğunun şiir okumasıyla renk kattığı gecede kuran-ı kerim ve ilahiler okundu. Taraftarlar Derneği ve Sakaryaspor yönetimi adına Ercüment Şengül'ün konuşmaları sonrası söz alan İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, organizasyonda payı geçen herkesi kutladı. Böyle anlamlı projelere ihtiyaç duyulduğunu belirten Genel Başkan Bülent Yıldırım, "Tatangalar yaptıkları bu davranışla hepimizin gönlünde bir kez daha ayrı bir yer kazandı" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)