banner212

banner211

Tatangalar Yetimlere El Uzatıyor

Sakaryaspor taraftarı Sakarya da ikamet eden 100 yetim çocuğu giydirilmesi için kampanya başlattı.

Sakaryaspor 20.05.2012, 14:43
Tatangalar Yetimlere El Uzatıyor
banner218
Sakaryaspor taraftarı Sakarya da ikamet eden 100 yetim çocuğu giydirilmesi için kampanya başlattı.

 

Mayıs ayı boyunca devam eden kampanya boyunca 150 çocuğun giyim ihtiyacları karşılanacak.Kampanya sonunda ise  Atatürk Kültür Merkezin de Sakaryaspor Taraftarları Yetim Dayanışma Gecesi ‘ düzenlenerek yetim çocukların giydirilmesi kampanyasının geleneksel hale getirilmesi sağlanacak.

İşte konuyla ilgili yapılan açıklama

Sakaryaspor taraftarları olarak Sakarya' da ikamet eden 100 YETİM çocuğumuzun giydirilmesi için bir organize düzenlemiş bulunmaktayız. Bu organizasyon tamamıyla Sakaryaspor Taraftarlarının bir araya gelerek kendi bünyesi içerisinde oluşturulan bir çalışmadır. Sponsor, reklam gibi içerikleri barındırmayan, şahışlar arasında güven çerçevesi içerisinde uygulanan bir organizasyondur. Bu çalışmamızın amacı YETİM ÇOCUKLARIMIZI sevindirmek ve tribünlerde YETİM kelimesinin sadece bir kelimeden ibaret olmadığını, her bireyin yetim çocuklar ile alakalı bir çalışma başlatmasının önemini belirtmek adına yapılmıştır.

Mayıs ayının tamamında toplanması gereken 100 yetim çocuğumuzun giydirilmesi için hedeflenen meblağa kısa bir süre içerisinde ulaşmış olduğumuzdan dolayı, Mayıs ayının sonuna kadar sayımızı 150 kişiye çıkarmış bulunuyoruz. Haziran'ın ilk haftasında belirlenen kardeşlerimizi evlerinden servis ile alarak, çocuklarımızı anlaşmaya vardığımız mağazalardan yapacağımız alışveriş ile giydireceğiz ve evlerine aynı şekilde bırakacağız. Akabinde ise, 09 Haziran 2012 Cumartesi Saat 20:00' de Adapazarı Kültür Merkezi AKM' de ‘' Sakaryaspor Taraftarları Yetim Dayanışma Gecesi ‘' Adı altında düzenleyeceğimiz bir gece yapacağız. Yetim çocuklarımızı giydirme çalışmamızı önümüzdeki senelerde geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz.

banner220
Yorumlar (0)