banner212

banner211

Tatangalar yönetime seslendi: Acilen Kombine çıkartın

Sakaryaspor yönetim kurulunun borç ve transfer yapılmayacağını açıklamasının ardından Tatangalar’da bugün önemli bir çağrı yaptı.

Sakaryaspor 20.12.2017, 16:06 20.12.2017, 16:26 UTKU KAYNAR
Tatangalar yönetime seslendi: Acilen Kombine çıkartın
 Sakaryaspor yönetim kurulunun borç ve transfer yapılmayacağını açıklamasının ardından Tatangalar’da bugün önemli bir çağrı yaptı.

Yeşil Siyahlı taraftarlar tüm gelirin futbolculara verilmesi kaydı ile yarım sezonluk kombine bilet satışa çıkarılmasını talep ettiler.İŞTE O AÇIKLAMA Sakaryaspor’un kulübünün futbolculara olan 2.6 Milyon TL tutarındaki ödeme borcunun, geçmişte sürekli olarak yaptığımız açıklamalarda açıkça gösterdiği gibi, bugün yine bizlerin korkularımızda ne kadar haklı olduğumuzun kaçınılmaz göstergesidir.

Haklı olarak ve sadece Sakaryaspor’u düşünenler olarak korkuyoruz! Çünkü;

– Sakaryaspor Yönetim Kurulu’nun bu ödemeleri yapacak herhangi bir kaynağa sahip olmadığını çok açık bir şekilde görüyor ve biliyoruz.
– Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeki Toçoğlu’nun desteği ile kulübün tüm SSK borçlarını ödediğine dair kulüp tarafından bir bildiri yayınlanmışken, nasıl oluyor da bunu kendi başarınız olarak adlandırıyor ve açıklamalarında yer veriyorsunuz?
– Sakaryaspor Yönetim Kurulu’nda neden bir ayrışma var? Anlaşmazlıklar neler? Neden istifalar geliyor?
– Sakaryaspor Yönetim Kurulu’nun kaynak oluşturmak için herhangi bir planı olmadığını düşünüyoruz.
-İhtimal dahilinde olarak sezon sonuna doğru takımımızın şampiyonluk başarısı gösterememesi durumunda, mevcut yönetimin sezon sonunu beklemeden ve bu ödemeleri yapmadan görevden ayrılacağını tahmin ediyoruz!
– Feshedilen İstişare Kurulu gibi, yeni kurulacak olan İcra Kurulu’nun da, görevinden ziyade tek adam yönetiminin gündemi değiştirme taktiklerinden biri olduğunu hissediyoruz.

Herşeye rağmen; yanlış politikalarınız sonucunda kulübümüzün yeniden uçuruma sürüklenmemesi için Sakaryaspor Yönetim Kurulu’na bir teklifimiz var:

İvedi olarak yarım sezonluk kombine satışına başlayın!

Numaralı Tribün 100 TL, Maraton Tribünü 75 TL, Kale Arkası Tribünleri 50 TL olarak bu fiyatları 10 gün içinde satışa çıkarılmasını talep ediyoruz.
Bu şehir, düşünmeden yediğiniz yemeğin hesabını ödeyecek kadar vefalıdır. Sizi ele güne mahcup etmeyecek kadar kadirşinastır.
28.154 adet koltuğu satın alarak ödemeler için size gerekli olan sıcak parayı temin edecektir.

Tek şartla; kombine satışından gelecek paranın tamamını oyuncu alacakları için harcayacağınız sözünü vermenizi talep ediyoruz. Kafası sahada olmayan, alacağını düşünerek futbol oynamaya çalışan futbolcudan başarı beklenemez. Başarı gelmezse, bu borçlar ödenemez. Bu borçlar ödenemezse eski günler yine bizi bekler!

AYRICA:
-Herşeyden önce çıkıp şehirden ve taraftardan ÖZÜR DİLEYİNİZ.
-Birçok gereksiz transfer yaptık kusura bakmayın,
-Kandırıldık, oynayamayacak oyuncuları transfer ettik ve bu futbolculara gereksiz paralar ödedik üzgünüz açıklamasını yapınız!

Sosyal medyada gereksiz şovlar yerine çağdaş yönetim tekniklerini uygulamaya başlamanızı ve son söz olarak; beceremiyorsanız, yaptığınız borçları kapatıp kulübü bulduğunuz mali yapıyla devretmenizi tüm gerçekçiliğiyle talep ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,
TATANGALAR.

Yorumlar (1)
Ahmet ay 6 yıl önce
Klubun a.s olması ve Göztepe spor kulübü gibi kurumsal bir firmaya satılmasından en mantıklı bir harekettir.Goztepenin sahibi olan Mehmet bey in göz göz yaptığı katkı ortadadır.Gecmiste bu klüp başarısız bir satış yapıldı. Bu sefer daha iyi mantıklı bir kurumsal firmaya satmak tır.Care bu yoksa hep borç borç bir çıkar bir ineriz.