banner212

banner211

TATANGALAR’DAN 5-1 GÖNDERMESİ

Yaşanan sıkıntılara rağmen takımlarını yalnız bırakmayan Tatangalar, karşılaşmanın başlaması ile birlikte açtıkları pankart ile dikkat çekti.

Sakaryaspor 21.08.2019, 00:58 21.08.2019, 14:30 UTKU KAYNAR
TATANGALAR’DAN  5-1 GÖNDERMESİ
banner218

Yaşanan sıkıntılara rağmen takımlarını yalnız bırakmayan Tatangalar, karşılaşmanın başlaması ile birlikte açtıkları pankart ile dikkat çekti.


‘’Sizin Kale Bu Taraf’’ Yazılı pankart ile Kocaelispor kalesini işaret eden Tatangalar, 8n Mayıs 2011 Tarihinde Sakarya Atatürk Stadı’nda oynanan son karşılaşma Sakaryaspor 5-1 kazanmış bu maçta Kocaelisporlu futbolcu Gökhan Bozkaya mücadele 4-1 Sakaryaspor üstünlüğü ile bitmesin diye kendi kalesine gol atmasına göndermede bulundular.


 


 

banner220
Yorumlar (1)
Mehmet 3 yıl önce
Takımlarına verdikleri destekle tam not aldı mı ? Bu nasıl habercilik gözünüzü seveyim.Maç boyunca kavga ettiler polise yabancı madde attılar tribün özeti hazırlasanız 1 dklık görüntü bulunmaz sırf zarardı taraftar başka birşeye yaramadı.Adamlar geldi bizim stadda 90 dk bir an susmadı esir aldılar hatta maç bitti hala susmuyorlardı bizim aciz yönetim gitti son ses müzik açtı bastırmak için hepten utandırdılar tüyü diktiler yani.Cumartesi maç iptal olsun en iyisi bir rezalet daha kaldıramaz insanlar bu tribünde temizlensin gördük tatangaları öyle mahalle takımlarına karşı boruları öter tabi sert kayaya çarpınca kral çıplak oldular oturup izlediler.Tribün bunlardan temizlenmeden daha kimse gitmez maça söyliyim.