Tatangalardan Destek Çağrısı

Sakaryaspor 19.09.2023, 15:34 19.09.2023, 15:57 UTKU KAYNAR
Tatangalardan Destek  Çağrısı

Sakaryaspor'un sahasında Bodrumspor'a 2-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Tatangalar yayınladıkları bildiri ile takımın ve yönetimin yanında oldukları mesajı verdiler

İŞTE O AÇIKLAMA

Kamuoyunun dikkatine,

Sakaryaspor bizler için iki mağlubiyetin ardından sürü psikolojisi ile nefret saçılacak bir sevda değildir. Sakaryaspor; kişilerden, skorlardan bağımsız gönlümüze nakışla tane tane ile işlenmiş, gereğinde ömür feda ederek perçinlenmiş bir sevdadır.

Portatif tribünleri, maç günleri açılmayan kepenkleri, tesisin önünü mesken tutmuş icra memurlarını unutmadık! 2 yıl içinde nerelerden nerelere geldiğimizi en iyi biz biliyoruz.

Sezonun bitmesine 29 maç gibi bir sürecin olduğu günümüzde “şampiyonluk” hedefinden şaşmayı aklından dahi geçirmeyen; futbolcularımızın, teknik heyetimizin ve yönetimimizin arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sakaryasporumuz bizim için özeldir değerlidir. Bu camia kimsenin kum torbası değil, hırs kurbanı, sinir ilacı, ego aracı değildir. Karışıklığa müsade etmeyiz izin vermeyiz.

Altını çizerek belirtmek isteriz ki en kötü gün

bugün ise bugün daha koyu Sakaryasporluyuz!

Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

TATANGALAR

Yorumlar (3)
Mrmuzo 8 ay önce
Katılmıyoruz bu gaz alıcı açıklamalarla yönlendiremezsiniz kimseyi halep ordaysa arşın burda görünen köy klavuz istemez çekin bu takımdan elinizi bu şehrin tatamgası demek üç beş kişi demek değil bu şehirde her sakaryalı bir TATANGADIR.
Kerem.. 8 ay önce
Biz bu kadroyla şampiyon değil ligde kalalım yeter..
Ali. 8 ay önce
Taraftar dedigin boyle olur iyi gunde kotu gunde takiminin yaninda helal olsun size.