banner212

banner211

Tatangalar'dan o vekil için suç duyurusu!

Tatangalar bugün Adliyeye giderek kendilerine Sakarya Halkına hakaret eden Eskişehir Millet Vekili hakkında suç duyursunda bulundular

Sakaryaspor 30.09.2016, 17:20 30.09.2016, 17:42 UTKU KAYNAR
Tatangalar'dan o vekil için suç duyurusu!
banner218
Tatangalar bugün Adliyeye giderek kendilerine Sakarya Halkına hakaret  eden Eskişehir Millet Vekili hakkında suç duyursunda bulundular


Çok sayıda taraftar, Pamukova'da Eskişehirsporlu taraftarların çıkardığı olaylarla ilgili bir televizyon kanalında konuşurken Vali Hüseyin Avni Coş'a ve kendilerine hakaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel ile Eskişehirsporlu tribün lideri Murat Diri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.


Valilik içinde imza toplayan taraftarlar hazırladıkları suç duyurusunu savcılığa teslim etti. Kampüs kapısında toplu fotoğraf çekilen taraftarlar gazetecilere açıklamalarda bulundu.  Grup adına konuşan tribün lideri Murat Ercan, olayları ilk olarak Eskişehirsporlu taraftarların başlattığını belirterek kavgaya bölge halkını korumak için dahil olduklarını kaydetti.


Eskişehirspor tribün lideri Murat Diri'nin de kendileri hakkında FETÖ'cü ve PKK'lı ifadelerini kullandığını söyleyen Ercan, hiç bir zaman kavgadan yana olmadıklarını dile getirdi.


banner220
Yorumlar (0)