Tatangalar'dan sağduyu çağrısı

Tatangalar, Sakaryaspor-Kocaelispor final müsabakası öncesinde iki kulüp arasında oluşan olumlu havanın bozulmaması için bir sağ duyu çağrısında bulundu

Sakaryaspor 26.05.2021, 15:56 26.05.2021, 15:58 UTKU KAYNAR
Tatangalar'dan sağduyu çağrısı

Tatangalar, Sakaryaspor-Kocaelispor final müsabakası öncesinde iki kulüp arasında oluşan olumlu havanın bozulmaması için bir sağ duyu çağrısında bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA

ampiyonluğun ensesine yanaştığımız bir dönemeçteyiz. Bu final müsabakası öncesinde tüm ülkemizin gözü burada iken ve geçmiş dönemlerde de(!) Dünya basınında da büyük yankı(!) uyandıran bu karşılaşmanın camiamız için final maçından başka bir anlam taşımadığının bilinciyle, büyük Sakaryaspor ailesinin her ferdine yine çok değerli ve önemli görevler düşmektedir.

Geçirdiği kaza sonrası bedenen bizlerle olamayacak ama ruhen her beste başlangıcında onu hissedeceğimiz abimiz, kardeşimiz, herşeyimiz Keçi Yılmaz'ın da dediği gibi " HİKAYE OLMAZSA OLMAZ! " sözü şampiyonluk hikayesinin son satırlarını oluşturacaktır.

Günümüzün koronavirüsten daha ağır bir hastalığı vardır. “Sosyal Medya”

Final maçı öncesi, her müstehzi paylaşımlarımıza son vererek, daha da dikkatli bir şekilde tansiyonu düşürmeye ve sadece PTT 1. Lig’e yükselmeye odaklandığımızın billinmesini istiyoruz. Konsantrasyonumuzu tamamen Sakaryaspor’umuzun başarısına düğümledik.

Bu bağlamda armamızın ağırlığının farkındalığını tekrar düşünerek herkesi aklıselim olmaya davet ediyoruz.

Yorumlar (4)
Mehmet bayraktarss 3 yıl önce
Sakarya spora başarılar dilerim
MEHMET Ali TAŞ 3 yıl önce
Her iki takımada başarılar hak eden kazansın o da sakaryaspor oksun
MEHMET ali taş 3 yıl önce
ıyi olan kazansın oda sakaryaspor olsun.
Hodrimeydan 3 yıl önce
Kazanan herzamanki gibi KOCAELİSPOR oldu