Tatangalardan Tarihi Çağrı

Yalovaspor ile kader maçına çıkacak olan Sakaryaspor’un fedakar taraftar grubu TATANGALAR, tatangalar.

Sakaryaspor 03.01.2012, 17:50
Tatangalardan Tarihi Çağrı
Yalovaspor ile kader maçına çıkacak olan Sakaryaspor’un fedakar taraftar grubu TATANGALAR, tatangalar.com aracılığı ile önemli bir çağrı yaptı.

Yalovaspor ile kader maçına çıkacak olan Sakaryaspor’un fedakar taraftar grubu TATANGALAR, tatangalar.com aracılığı ile önemli bir çağrı yaptı.

Çağrıyı aynen yayınlıyoruz :

————————-

Sen susturulmaya çalışılan bir şarkı isen, onbinlerce bestekarını kim öldürebilir canım SAKARYASPORUM..

Yarım asırlık çınardır, bu şehrin olmazsa olmazı, en büyük sembolüdür Sakaryasporumuz. İçinde bulunduğu bu sıkıntılı günlerde bize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Aldığı tüm sonuçlarla bizleri temsil eden, kimi zaman sevinçten, kimi zaman üzüntüden ağlatan bu takım bizim!

Bizi biz yapan bu şehrin tek arması Sakaryasporumuz bizleri 16 Mayıs Pazar günü yanında istiyor. Tüm güzelliklerinde yanında olduğumuz kulübümüze bu maçta sonuç ne olursa olsun destek vermeli, gücümüzü birleştirmeliyiz. Elele verildiğinde tüm olumsuzlukların üstesinden gelebilen bu şehir ve insanlar, kulübünün bugününde de tüm çığlığıyla “yerimiz burası değil” diye haykırmalıdırlar. Gelecek kaygısı başarısızlıkla birleşince, bu şehri yönetenlerin ucuz politikaları takımımızın bu denli erozyona uğramasına neden olsa da, bu şehirde, bu takımda bizim!

Bize düşen de ihtiyaç duyulduğunda tribünlerden avaz avaz ortalar yaparak gücümüzü birleştirmektir.

İşte o gün bu gün!Unutmayın bu takım biziz!Sakaryaspor’da hepimiz!

16 Mayıs Pazar günü Sakarya Atatürk Stadı’nda buluşmak üzere, tüm renktaşlarımızı bekliyoruz..

Yeşil-Siyah Sevgi ve Saygılarımızla,

TATANGALARhttp://www.tatangalar.com

Yorumlar (0)