banner212

banner211

TATANGALAR’DAN YÜCE’YE JEST

Sakaryaspor’un transferin açılmasında büyük rol oynayan Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüceye taraftarlar, amigo Ersin Uysal, Keçi Yılmaz ve Murat Ercan önderliğinde teşekkür etti.

Sakaryaspor 06.09.2019, 16:48 06.09.2019, 18:59 UTKU KAYNAR
TATANGALAR’DAN YÜCE’YE JEST
banner218


Sakaryaspor’un transferin açılmasında büyük rol oynayan Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüceye taraftarlar, amigo Ersin Uysal, Keçi Yılmaz ve Murat Ercan önderliğinde teşekkür etti.

Sen, ben yok Sakaryaspor var

Başkan Ekrem Yüce, “2019-2020 sezonuna tertemiz giriyoruz. Bu bir başlangıçtır. Biz Sakaryaspor’umuz için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. Hamdolsun transfer döneminin son gününde transferi açtık. Transfer açılmasında gücü yettiğince herkes destek olmaya çalıştı. Sen, ben yok Sakaryaspor var dedik. Kimle görüştüysek herkes gücü kadar yardımcı oldu. Destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Sakaryaspor’umuz yeni transferleriyle gücüne güç kattı. Yönetim, hoca, takım, taraftar ve şehir olarak bütünleşip inşallah özlem duyduğumuz o şampiyonluğa bu sene ulaşacağız. Spor, bir şehri şehir yapan 3 ana unsurdan bir tanesidir. Şehrimizde spor denilince akla Sakaryaspor gelir çünkü Sakaryaspor bir markadır.” dedi.

Teşekkür ettiler

Buluşmada Sakaryaspor’un taraftar grubu Tatangalar’ın tribün liderleri olan Yılmaz Şen, Murat Ercan, Ersin Uysal ve taraftarlar yer aldı. Ziyarette Sakaryaspor tribünlerinin sevilen isimlerinden Ersin Uysal söz aldı ve Başkan Ekrem Yüce’ye transferin açılmasında gösterdiği çaba dolayısıyla teşekkür etti. Uysal, “Sakaryaspor sevginizi bir kez daha gösterdiniz. Sakaryaspor’un en zor zamanlarından birinde taşın altına elinizi koydunuz. Tüm Sakarya’yı Sakaryaspor için birlik olamaya davet ettiniz. Sakaryaspor’un etrafında buluşturdunuz. Sakaryaspor taraftarı olarak size teşekkür etmeye geldik. Transfer açılmasında büyük çaba sarf ettiniz. Sakaryaspor’un geleceği için yaptığınız bu büyük fedakârlıklar için sizlere şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Yorumlar (2)
Adalı 3 yıl önce
Şaka gibisiniz yeminle düşün yakasından bu takımın
Sakaryalı 3 yıl önce
Ersin Murat gidin artık kan emiciler lütfen