banner212

banner211

Tatangalar,Şehitler için mevlid okuttu

Bugüne kadar bir çok sosyal organizasyona imza atan Tatangalar bu kezde şehitlerimiz için mevlid okuttu.

Sakaryaspor 15.12.2016, 22:16 15.12.2016, 23:52 UTKU KAYNAR
Tatangalar,Şehitler için mevlid okuttu
banner218
 Bugüne kadar bir çok sosyal organizasyona imza atan Tatangalar bu kezde şehitlerimiz için mevlid okuttu. Ülke olarak sıkıntılı günler geçirdiğimiz dönemde yeşil siyahlı taraftarlar şehitler anısına mevlid okutarak birlik beraberlik çağrısı yaptı.


Akşam Namazı ve Yatsı Namazı arasında Orhan Cami'nde okutulan mevlid sonrası cemate helva ve ayran dağıtıldı. Mevlide Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, Sakaryaspor eski başkanlarından Vedat Yaşlıca, ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve çok sayıda vatandaşın yanı sıra emniyet mensuplarıda katıldı.

Foto galeriye git

Maç sonrası şehitler tepesine

Yeşil Siyahlı taraftarlar pazar günü oynanacak olan Maltepespor karşılaşmasının ardından Beşiktaş'da hain saldırının yapıldığı Şehitler Tepesine giderek dua edecekler.


Tatangalar sosyal medya hesaplarından 
konu ile ilgili şu duyuruyu yaptılar


Ülkemizde son dönemde yaşanan bölücü hain terör örgütlerinin saldırıları karşısında hayatlarını kaybetmiş aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Bu kederli zor dönemeçte bir nebze sesimizi duyurabilmenin umuduyla ve en önemlisi kalbimizin derinlerindeki bu acıyı hissettiğimiz bu zor günlerde, pazar günü oynayacağımız Maltepespor maçından sonra 'Şehitler Tepesine' karanfillerimizi bırakmaya, orada görevinin başında bizler için seferber olmuş şehitlerimiz için dua etmeye, ülkemizin bu acı günlerinde bir farklılık göstermeye gidiyoruz.

Bizde sizlerle beraber orada öldük. 
Sizin için yeniden doğacağız. Bu alçaklara karşı Tatangalar en sert tepkisini ve mücadelesini verecektir.

Saygılarımızla.

TATANGALAR

banner220
Yorumlar (0)