banner212

banner211

TFF, 2.Lig ve 3.Lig başkanları ile görüştü

TFF 2.Lig ve 3.Lig'de play-off hattında bulunan 20 kulüp başkanı bugün TFF yönetim kurulu ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Sakaryaspor 07.07.2020, 16:50 07.07.2020, 17:48 UTKU KAYNAR
TFF, 2.Lig ve 3.Lig başkanları ile görüştü
banner218

TFF 2.Lig ve 3.Lig'de play-off hattında bulunan 20 kulüp başkanı bugün TFF yönetim kurulu ile bir görüşme gerçekleştirdi. TFF'nin Riva Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıya  TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Ali Düşmez, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Genel Sekreter Kadir Kardaş ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can'ın yanı sıra 2. ve 3. Lig kulüpleri başkan ve temsilcileri katıldı.

Toplantıya Sakaryaspor'u temsilen kulüp başkanı Cumhur Genç katıldı. Yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından konuşan başkan Cumhur Genç, kulüp başkanları olarak görüşlerimizi ve taleplerimizi ilettik. Tüm takımlar için adaletli bir kararın çıkmasını bekliyoruz'' dedi.

Öte yandan Sakaryaspor kulübünden toplantı sonrası bu açıklama yapıldı. ; ''TFF'nin düzenlemiş olduğu toplantıya iştirak ederek Play-Off müsabakalarının oynanması yönünde görüşlerimizi bildirdik.Çıkacak kararın adaletli olacağından ve emeklerimizin zayi olmayacağına inancımız tam.''
 

Yorumlar (0)