banner212

banner211

Timur Şahinel'in Görevine Son verildi

Sakaryaspor Yönetimi Gençlik Geliştirme Sorumlusu Timur Şahienl ile yolları ayırdığını açıkladı.

Sakaryaspor 09.02.2012, 10:56
Timur Şahinel'in Görevine Son verildi
banner218
Sakaryaspor Yönetimi Gençlik Geliştirme Sorumlusu Timur Şahienl ile yolları ayırdığını açıkladı. Konuyla ilgili basın toplantısı yapan Şahinel, Başkan Erdal Taşkın'ın verdiği sözleri tutmadığını savundu.

 

Sözler tutulmadı

 

Sakaryaspor Yönetimi, altyapıda beklenilen operasyonu gerçekleştirdi. Yönetim ,Gençlik Geliştirme Sorumlusu Timur Şahinel'in görevine son verdi. Dün konuyla ilgili olarak basın toplantısı yapan Şahinel yönetime yüklendi. Kendisine ve altyapıda görevli antrenörlerine verilen sözlerin yerine getirilmediğini Bursa ve Balıkesir deplasmanlarını kendi cebinden karşıladığını belirten Şahinel, "Lisansları almak için kulübe gittiğimde sözleşmemin iptal edildiğini öğrendim. Yapılan davranışı etik bulmuyorum. Sakaryaspor'da 23 başkanla çalıştım. Tesisimiz olmamasına, altyapıdan yönetici olmamasına karşın birçok yıldız yetiştirdim. Hiçbir zaman fedakarlıktan kaçmadım. Yapılan bu hareket uygum olmadı" dedi.

Şimdilik susuyorum

Sakaryaspor'un can çekiştiği bu dönemde konuşarak kulübe zarar vermek istemediğini belirten Şahinel, susma hakkını kullandığını söyledi. Şahinel, "Zamanı geldiğinde konuşacağım. Üç aydır maaş almıyorum. Bursa masrafı halen tarafıma ödenmedi. Bazı kişisel yakıştırmalarla bana çamur atıldı. Onun adamı bunun adamı olduğum söylendi. Ben Sakaryaspor'un askeriyim. Transferin açılmadığı bu dönemde Başkan Erdal Taşkın'nın tutarsız tavrınıysa Sakaryaspor kamuoyuna bırakıyorum" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)