banner212

banner211

Toçoğlu; “Sakaryaspor'u 3-5 Tatanga'dan başka seven yok“

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, son günlerde başarısız sonuçlar alan Sakaraspor'u kötü günlerin beklediğini söyledi. Toçoğlu,"Bu takımı 3-5 Tatanga'dan başka seven yok. Kim çıkıp takıma sahip çıkacak?" dedi.

Sakaryaspor 30.03.2016, 15:00 30.03.2016, 15:30 UTKU KAYNAR
Toçoğlu; “Sakaryaspor'u 3-5 Tatanga'dan başka seven yok“
banner218
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, son günlerde başarısız sonuçlar alan Sakaraspor'u kötü günlerin beklediğini söyledi. Toçoğlu,"Bu takımı 3-5 Tatanga'dan başka seven yok. Kim çıkıp takıma sahip çıkacak?" dedi.


Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,medyabar.com'un canlı yayınında Sakaryaspor'un son durumunu değerlendirdi.

Başkan Toçoğlu, takımın aldığı kötü sonuçlardan sonra şehirde 'Selahattin Aydın Sendromu' oluşturulduğunu söyledi.

 

3-5 TATANGA'DAN BAŞKA TAKIMI SEVEN YOK
Sakaryaspor'u bir kaç Tatanga'dan başka kimsenin sevmediğini kaydederek, "Biz Sakaryaspor'a el koymadık. Sakaryaspor ortada kaldı. Biz de Sakaryaspor'a sahip çıkmak adına sürece el attık. Şehirde bir Selahattin Aydın sendromu oluşturulmaya çalışılıyor. Mayıs'ta kongre var. Gelin alın takımı. Borcu da yok. Bu mesele hakikaten eğer ciddi bir Sakaryaspor sevdası varsa olur. Herkes Sakaryaspor üzerinden istediğini söylüyor. Bu takımı 3-5 tatangadan başka seven yok. Ben belediyenin bütçesinden Sakaryaspor'a para vermiyorum. Böyle bir şey mümkün değil." şeklinde konuştu.
 
55 YAŞINDAKİ ADAM KÜFÜR EDİLİYOR
Sakaryaspor'un bu gidişata göre kötü günlerin beklediğini ifade eden Toçoğlu şunları söyledi:
"Hoca getirdik. Şampiyon yapmış adamların yanında çalışmış bir isim. 6 tane şampiyonluk yaşamış bir hoca getirdik. Tutmadı. Ne yapılmak isteniyor? 'Selahattin Aydın güle güle.' Tamam da Sakaryaspor sevgisi bu mu? 1 lira para veren var mı kulübe. Elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz. Bizim gücümüz belli. Bu şehir Sakaryaspor'u seviyorsa sahip çıksın. 55 yaşındaki adama küfür ediliyor. Kim çıkacakta bu takıma sahip çıkacak? Şunu söyleyeyim: Sakaryaspor'u iyi günler beklemiyor. Siyasete saldıracak olanlar bile bunu Sakaryaspor üzerinden yapıyor. Bazen olmuyor. Tutmuyor. İşler istediğimiz gibi yürümüyor. Ne yapalım yani?"

 

SELAHATTİN AYDIN HALT YEMİŞ
Başkan Toçoğlu, Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın'ın basın toplantısında kullandığı '3-5 kıçıkırık' ifadelerinin yanlış olduğunu söyleyerek, "Selahattin Aydın o ifadeleri kullanmakla halt yemiş" diye konuştu. 


banner220
Yorumlar (2)
Eray ışıklı 7 yıl önce
Sayın Zeki başkanımız aradan sıyrılmak için konuşmuş;
Ne Tatangalar'ın yanında,nede başkanın
saygılar 7 yıl önce
Zeki başkanımıza rica ediyorum tamer ilaçanı ne zaman gönderecek alt yapıda olan olaylar belli tabiki ismail özüde yollasın bunlara kimse takım vermez