banner212

banner211

Toçoğlu Sakaryaspor'u defterden sildiğini açıkladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sakaryaspor böyle yerlerde sürünsün mü?” sorusuna “Ben kafes yapayım, kanarya bulunur diye düşünüyorum” cevabını verdi.

Sakaryaspor 26.03.2014, 17:46 27.03.2014, 09:05 UTKU KAYNAR
Toçoğlu Sakaryaspor'u defterden sildiğini açıkladı
banner218
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sakaryaspor böyle yerlerde sürünsün mü?” sorusuna “Ben kafes yapayım, kanarya bulunur diye düşünüyorum” cevabını verdi.


İFLASIN EŞİĞİNDEYİZ
Spor Toto 3.Lig’de can çekişen ve iflasın eşiğinde olan Sakaryaspor tarihinin en kötü dönemlerini yaşıyor. İflas tehlikesiyle karşı karşıya olan Sakaryaspor’da 4 Nisan’a kadar Harun Avgın ile Erol Kapusuz’a 350 bin TL ödenmesi gerekiyor. Bu sorunun çözüme kavuşması adına şehrin liderlerinden destek bekleniyor. Fakat dün Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yeni dönemde Sakaryaspor’la ilgili yaptığı olumsuz açıklamalar dikkatlerden kaçmadı. 

‘BEN KAFES YAPAYIM
KANARYA BULUNUR’ 

AKM’de yapılan toplantıda yeni dönemle ilgili projelerini paylaşan Başkan Toçoğlu gazetecilerin Sakaryaspor’la ilgili sorularını yanıtladı. Başkan Toçoğlu, “Sakaryaspor böyle yerlerde sürünsün mü? Sorusuna şöyle cevap verdi: “Ben kafes yapayım, kanarya bulunur diye düşünüyorum. Ben tesis yapayım, takım ayağa kalkar diye düşünüyorum. Önemli olan tesis. Ben kafesi yapayım kanarya bulursunuz diye düşünüyorum. Hiç kendinizi kandırmayın. Bu şehirde Sakaryaspor’a sahip çıkacak bir potansiyel yok. Bunu artık kabul edin. Bu belediye başkanları, milletvekilleri ilgilenmeseler hiçbir şey olmuyor. Ve başka bir çıkış yolu ortaya koyalım. Bu böyle değil.”

Bu Haber Yeni Haber Gazetesinden alınmıştır

Yorumlar (3)
kaan er 9 yıl önce
bizde seni sildik başkan rahat ol
Tahir karakuş 9 yıl önce
başlarim seni̇ i̇flas eşi̇ği̇nden kardeşim sakarya,da tarihi yok oluyor bu şehirin markasıdır diyen sakaryaspor,u tarihi derinden üzülüyorsunuz sayın büyükşehir belediye başkanım sayın valim ve sayın milletvekilim her zaman tarihi kurulan 1965 yılında aykut kocaman jhakan şükür-tuncay şanlı vb. altyapıda futbolcuda yetiştirmiş en büyük adapazarı,da futbolcuda kurdu ama 17 ağustos 1999 depreminde bu şehrinin en büyük enkazın çocuklarındanhüzün şehirlerin süper liğ,deydin yazıklar olsun sana .....
Tolga Öztürk 9 yıl önce
bizde seni sildik başkan sende rahat ol.. yaşasın demircioğlu!!! sen olmasan senden sonrakiler bu sorunu çözer başkan sende utanırsın bırakın bu işleri..