İl Genel Meclisi Toplantısı'nda Sakaryaspor ile ilgili de açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Bu şehirde şöyle bir şey var, Zeki Toçoğlu parayı versin ama kararları biz verelim, kulübü biz yönetelim." />

banner212

banner211

Toçoğlu; Tek derdim Sakaryaspor'da destek

İl Genel Meclisi Toplantısı'nda Sakaryaspor ile ilgili de açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Bu şehirde şöyle bir şey var, Zeki Toçoğlu parayı versin ama kararları biz verelim, kulübü biz yönetelim.

Sakaryaspor 04.09.2012, 18:59
Toçoğlu; Tek derdim Sakaryaspor'da destek
banner218

İl Genel Meclisi Toplantısı'nda Sakaryaspor ile ilgili de açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Bu şehirde şöyle bir şey var, Zeki Toçoğlu parayı versin ama kararları biz verelim, kulübü biz yönetelim. Benim Sakaryaspor'u yönetmek gibi bir derdim yok. Benim tek derdim Sakaryaspor'a destek olabilmek" dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu İl Genel Meclisi Toplantısı'na katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, Sakaryaspor ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Toçoğlu, "Bir dönem kıyamet koparttılar. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor'a destek versin, işin içine girsin. Tamam dedik, Sakaryaspor'a destek vermeye başladık. Şimdi de bazılarına bakıyorum da bizim Sakaryaspor'a destek vermemizden fena halde rahatsız olmuşlar. Şimdi ne diyorlar; Başkan işin içine çok girdi, biraz geri çekilsin. Birilerinin elinde sanki metre var" dedi.

 

 

 

Herkes kazanıyor Sakaryaspor kazanmıyor
Sakaryaspor'a verdikleri destekle ilgili bilgiler veren Başkan Toçoğlu, "Vedat Yaşlıca'yı tanımam. İyi niyetli, samimi bir insan olarak gördük. Destek vermeye başladık. Doğru bir yerden başlayalım dedik ve altyapıyı alalım dedik. Burada büyük bir kaos ve başıboşluk olduğunu gördük. Öyle bir sistem kurulmuş ki, herkes kazanıyor ama sadece Sakaryaspor kazanmıyor. Herkesin menajeri var. Birileri bu işten kazanıyor. Ama kaybeden hep Sakaryaspor. Altyapıdan başladık. Daha sonra üstyapıya da destek olunması için sponsorluk çalışması başlattık. Belediye Başkanı arkadaşlarımızı aradık, TOYOTA ile görüştük, Şen Piliç ile görüşeceğiz" diye konuştu.Resmin Büyüğünü Görmek İçin Tıklayınız

 

Birileri çabamızdan rahatsız oluyor
Başkan Toçoğlu son olarak şunları kaydetti; "Dedim ya şimdi bu çabalarımızdan birileri rahatsız oluyor. Bakın arkadaşlar, cebinde paran varsa yönetirsin, cebinde paran yoksa yönetilirsin. Bu şehirde şöyle bir şey var, Zeki Toçoğlu parayı versin ama kararları biz verelim, kulübü biz yönetelim. Yok böyle bir dünya. Benim Sakaryaspor'u yönetmek gibi bir derdim yok. Yönetmek isteyen varsa, parası da varsa gitsin yönetsin. Benim tek derdim Sakaryaspor'a destek olabilmek".

Yorumlar (0)