banner212

banner211

Toçoğlu,Küfür Yediğim stada gitmem

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Yenisakarya GazetesiGenel Yayın Yönetmeni Engin Arapoğlu ile yaptığı röpörtajda maçlara gitmeme sebebini açıkladı

Sakaryaspor 27.08.2013, 13:16
Toçoğlu,Küfür Yediğim stada gitmem
banner218

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Yenisakarya GazetesiGenel Yayın Yönetmeni Engin Arapoğlu ile yaptığı röpörtajda maçlara gitmeme sebebini açıkladı


“Taraftarın tutumunu içime sindiremiyorum” diyen Toçoğlu, “Bu statta bir daha maç izlemeyeceğim” ifadesini kullandı. İşte Arapoğlu’nun yönelttiği sorular ve Toçoğlu’nun söyledikleri:

 

“Serdivan Belediye Başkanı iken soluğu hep Sakaryaspor idmanlarında ve maçlarında alırdı. Takım 3. Lig’e düşünce sırt çevirdi” deniliyor. Herkesin iyi günde yanında olduğu Sakaryaspor kötü günde sahipsiz mi bırakıldı?

 

Ben göreve geldiğimden beri Sakaryaspor’a en büyük desteği sağlayan adamım. Destek derken de şahıs olarak değil, kurum olarak destek veriyorum. Sakaryaspor’un idmanlarına fırsat buldukça yine gidiyorum.

 

KAYNAK:YENİSAKARYA GAZETESİ

banner220
Yorumlar (7)
yılmaz engin 9 yıl önce
O zaman mümkünse sakarya'ya hiç gelmeyin sayın başkanım. tribünde size edilen küfrün 100 mislini duyuyoruz sokaklarda vatandaşlardan.
ziya karadeniz 9 yıl önce
gelme zaten senide istemiyoruz.. SAKARYASPORUN SAHİBİ SADECE TATANGALARDIR!!
fatih karasu 9 yıl önce
sayın başkan sana o turbunden küfür ettirenlere bide tuttun teşekür ettin o nasıl olacak
bilal yıldız 9 yıl önce
belediyedede küfür edenler varmış başkan
ahmet keskin 9 yıl önce
zaten bu işler 5-10 tatanganın başının altından çıkıyor. sen kimsin belediye başkanına küfür ediyosun git yüzüne söyle biri bağırmaya başlayınca herkez bi ağızdan aynı şeyi söylüyor o zaman bende vardım stadda maraton tribününde. o kişiler daha maç biletlerine para vermiyorda sakaryaspor u kurtarma peşindeler klube 1TL veremeyen söz hakkı veriliyor. o kişiler sakaryaspora ihanet ediyor.
murat tombul 9 yıl önce
BU ŞEHRİN YÜZÜ HİÇ Mİ GÜLMEYECEK !!! AYAGA KALK SAKARYA AYAĞA !
Salih YILMAZ 9 yıl önce
Sayın başkan doğru söylüyorsunuz küfür edildiği için gitmem diyorsunuz iyi güzelde o zaman niye çarşıya pazara çıkıyorsunuz size ne küfürler ediyor bu millet aslında hepimiz çeşitli vesilelerle küfür yiyoruz o zaman evden çıkmayalım bana göre hiç uygun deyil davranışınız siz AKP li olmanız nedeniylede hergün bir araba küfür yiyorsunuz o zaman belediye binasınada gelmeyin saygılar. Bir daha düşünün