banner212

banner211

TOÇOĞLU’NDAN DESTEK ÇAĞRISI

Sakaryaspor’un lisanslı ürünlerinin satıldığı Dükkan54’ü ziyaret eden Başkan Toçoğlu, tüm taraftarları haftasonu oynanacak Samsunspor karşılaşmasına davet etti.

Sakaryaspor 10.12.2018, 16:36 UTKU KAYNAR
TOÇOĞLU’NDAN DESTEK ÇAĞRISI
banner218

Sakaryaspor’un lisanslı ürünlerinin satıldığı Dükkan54’ü ziyaret eden Başkan Toçoğlu, tüm taraftarları haftasonu oynanacak Samsunspor karşılaşmasına davet etti. Toçoğlu, “12 haftalık yenilmezlik serisini Samsunspor karşısında da sürdürecek, ilk yarıyı lider tamamlayacağız. Şampiyonluk yoluda emin adımlarla ilerleyen Sakaryasporumuza destek için tüm taraftarlarımızı karşılaşmaya davet ediyorum” dedi. Toçoğlu, Sakaryaspor’un lisanslı ürünlerinden de satın alarak takıma olan desteğini yineledi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’un lisanslı ürünlerinin satıldığı Dükkan54’ü ziyaret etti. Kulüp Başkanı Cevat Ekşi’nin de yer aldığı ziyarette Dükkan54’ten alışveriş yaparak Sakaryaspor’a olan desteğini yineleyen Başkan Toçoğlu, Sakaryaspor sevdalılarını Dükkan54’e davet etti. Toçoğlu, haftasonu oynanacak Samsunspor karşılaşması için de taraftarlara çağrıda bulundu: “12 haftalık yenilmezlik serisini Samsunspor karşısında da sürdürüp ilk yarıyı lider tamamlayacağımıza inanıyorum. 16 Aralık Pazar günü kendi saha ve seyircimizin önünde oynayacağımız bu önemli mücadeleye tüm taraftarlarımızı davet ediyorum” dedi. Kulüp Başkanı Ekşi ise destekleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Şampiyonluk için desteğe devam

Toçoğlu, “Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan takımımız 12 haftalık yenilmezlik serisine sahip. Bu haftasonu ise Samsunspor karşısında çok önemli bir mücadeleye çıkacağız. Hemen arkamızda yer alan Karadeniz temsilcisini mağlup ederek hem aradaki puan farkını açacak hem de ilk yarıyı lider tamamlayacağız. Bu kritik karşılaşma için tüm Sakaryaspor sevdalılarını tribünlere, takımımızın yanında olmaya davet ediyorum. İnşallah taraftarlarının desteğini arkasına alan takımımız Samsunspor engelini de geçerek yenilmezlik serisini sürdürecektir

Yorumlar (1)
Gönülden destek sakaryaspro 4 yıl önce
Seviyoruz seni