banner212

banner211

Toçoğlu’nun Sakaryaspor’a bu desteği konuşuluyor

Kamuoyuna Sakaryaspor’u sahipsiz bırakmayacağı yönünde açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun son iki ay içerisinde yeşil siyahlı camiaya 1 milyon liralık destek verdiği öğrenildi.

Sakaryaspor 13.10.2016, 16:36 13.10.2016, 16:39
Toçoğlu’nun Sakaryaspor’a bu desteği konuşuluyor
banner218
 

Kamuoyuna Sakaryaspor’u sahipsiz bırakmayacağı yönünde açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun son iki ay içerisinde yeşil siyahlı camiaya 1 milyon liralık destek verdiği öğrenildi.Sakaryaspor'un transfer yasağının kaldırılması için geçtiğimiz dönemlerde çalışma yapan Toçoğlu'nun son olarak 2016-2017 sezonu için camiaya 1 milyon liranın üzerinde destek sunduğu bazı yerel gazetelerin spor sayfalarında yer buldu.

 

Edinilen bilgiye göre Toçoğlu yaptığı destek ile ilgili olarak Sakaryaspor'un en kısa süre içerisinde bir üst lige çıkmasını adeta bir zorunluluk olarak nitelemiş, takımın başarısı için ise elinden gelen desteğin fazlasını ortaya koyacağı yorumunda bulunmuştu.

 

Toçoğlu, yeşil siyahlı camia ile bir araya geldiği her toplantıda tüm şehrin Sakaryaspor'a destek olması gerektiği vurgusunda bulunurken, yeni stadın tamamlanması ile takımı daha iyi günlerin beklediğini savunuyor.

 

Başkan Zeki Toçoğlu tüm bunların yanı sıra şehrin iş, siyaset ve STK çevrelerini Sakaryaspor?un başarısı için kulübe destek olmaya çağırıyor.


Yorumlar (0)