banner212

banner211

Toyota dan Sakaryaspor 700 BİN TL destek

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Toyota ile sponsorluk anlaşmasını yaptı.

Sakaryaspor 01.08.2012, 12:08
Toyota dan Sakaryaspor 700 BİN TL destek
banner218
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Toyota ile sponsorluk anlaşmasını yaptı. Anlaşmanın detaylarının bugün açıklanması beklenirken dünyaca ünlü firma Sakaryaspor altyapısı ve A Takımı'na yaklaşık 700 bin TL'lik destekte bulunacak.

 

Toyota sponsorluğu

Sakaryaspor'a Toyota'dan sevindirici haber geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun girişimlerinin sonunda Toyota ile sponsorluk konusunda anlaşma sağlandığı öğrenildi. Görüşmeler sırasında kamuoyundan sır gibi saklanan Toyota sponsorluğunun detayları da ortaya çıktı. Altyapı başta olmak üzere A Takım'a da maddi destek verecek olan Toyota, yeşil-siyahlı ekibimize nefes aldırmış olacak. Toyota, saha içi reklamı, stat bakımı ve göğüs reklamı konusunda kulübe destek olacak. Forma reklamının Toyota'ya bağlı çalışan kuruluşlardan birine verileceği de gelen haberler arasında yer alıyor. Altyapı'nın ise tüm takımların malzeme masraflarını üstlenecek.

700 Bin TL'lik destek

Sakaryaspor'da son zamanlarda aktif rol oynamaya başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun bu tavrı tam not alıyor. Bu sponsorluk anlaşmasında Toyota'nın yapacağı desteğin 700 Bin TL'yi bulacağı öğrenildi. Toyota ile uzun zamandır görüşmelerini sır gibi saklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun, bugün yapılan anlaşmayla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor. Görüşmeleri yakından takip eden Başkan Vedat Yaşlıca ve ekibi ise Toyota sponsorluğu konusunda kamuoyuna açıklama yapmak için Toçoğlu'ndan talimat bekliyor.  Öte yandan Vodafone sponsorluğu için ise net bir gelişme olmadığı öğrenildi.

 

Kaynak: YeniHaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)