Transfer için gözler Başkan Yüce'de

Sakaryaspor 04.01.2024, 11:01 SporExpres
Transfer için gözler Başkan Yüce'de

Sakaryaspor’da ligin ikinci devresi için hazırlıklar sürerken transferde büyük ölçüde belirsizlik yaşanıyor. Yeşil Siyahlı yönetim tüm transfer stratejisini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yeniden adaylık sürecine bağlamış durumda.  Yaşanan bu belirsizlik nedeni ile Sakaryaspor yönetiminin Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin adaylık sürecinin kesinlik kazanmadan transferde net bir hamle yapması beklenmiyor.

TAKIM KAMPTA

Ligin ikinci devresini 12 Ocak’ta Göztepe ile Sakarya’da oynanacak olan maçta açacak olan Sakaryaspor, hazırlıklarına Antalya Kremlin Plas Otel’de devam ediyor. Teknik Direktör Tuncay Şanlı yönetiminde çalışmalarına devam eden temsilcimizde yabancı oyunculardan Rajhad Muhammed’e kulüp bulması için izin verilirken ilk etapta takımdan başka bir oyuncunun ayrılması beklenmiyor. 9 Ocak’a kadar burada kamp yapacak olan temsilcimiz 6 Ocak’ta Rapid Bükreş ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

GÖZLER BAŞKAN YÜCE’DE

Ligin ikinci devresinde Süper Lig için büyük bir mücadeleye girecek olan Sakaryaspor’da yönetim bazı noktalara kritik hamleler yapmayı hedefliyor. Transferde şuan yavaş hareket eden yeşil siyahlı yönetimin ekonomik konularda yaşanan sıkıntı nedeni ile son 3 sezonda Cumhur Genç ve ekibine büyük destek veren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yeniden aday gösterilip gösterilmeyeceğinin netlik kazanmasının ardından transfer politikasını belirleyecek.

Yorumlar (2)
Vatandaş 6 ay önce
Niye başkan yüce mi
Yoksa genç mi
Parası olab Uğur akkuş vardı
Adam gayette iyi bir ekonomik düzene sahip
Adam dolandırıcı olsa amerika texas california gibi eyaletlerde maden işi yapamazdı a bire cahil cühela
adali 6 ay önce
cumhur alt yapıya bak sakaryanın evlatları sizin yuzunuze kacıyorlar basarilimi zannediyorsun kendini