banner212

banner211

Transfer İçin son 7 gün,Yönetimden ses yok

Son 7 gün

Transferde son haftaya girilirken gözler yönetimden gelecek olan habere çevrildi.

Sakaryaspor 25.01.2012, 12:53
Transfer İçin son 7 gün,Yönetimden ses yok
banner218
Son 7 gün

Transferde son haftaya girilirken gözler yönetimden gelecek olan habere çevrildi. Aylardır sessiz sedasız çalışma yapan yönetimin transferi açıp açmayacağı merakla bekleniyor.

Sakaryaspor'da tüm gözler yönetimde… Ara transfer döneminin sona ermesine sayılı günler kaldı. Transfer engelini ortadan kaldırmak için aylardır sessiz sedasız bir çalışma içinde bulunan yönetimin bu sorunu çözüp çözmeyeceği merakla bekleniyor. Özellikle Milletvekili Hakan Şükür'le transferi çözmeye çalışan yönetimin federasyonla sıkı teması devam ediyor. Yönetim'den 1 Şubat'a kadar transfer konusunda olumlu ya da olumsuz açıklama yapması bekleniyor.

 

Yönetim köşe bucak kaçıyor!

Başkan Erdal Taşkın ve ekibi basın mensuplarına aldığı tavrı devam ettiriyor. Transfer çalışmaları başta olmak üzere kulüpte birçok konuda basına bilgi vermekten kaçınan yönetim adeta köşe bucak kaçmaya devam ediyor.

Başkan Erdal Taşkın ve ekibi basın mensuplarına aldığı tavrı devam ettiriyor. Transfer çalışmaları başta olmak üzere kulüpte birçok konuda basına bilgi vermekten kaçınan yönetim adeta köşe bucak kaçmaya devam ediyor. Yönetim'de herkes topu birbirine atarken kendilerine yöneltilen sorular cevapsız bırakılıyor. Her konuda sessiz kalan yönetime taraftardan da büyük tepki var. Yeşil-Siyahlı taraftarlar büyük bir sabırla 1 Şubat'ta yönetim tarafından yapılacak olan açıklamayı bekliyor.

 

banner220
Yorumlar (0)