banner212

banner211

Transfer Yasağı Kabusu Yaklaşıyor

Maddi açıdan kötü günler geçiren yönetim, her şeye rağmen devre arasında transferi açmak için çalışma yapıyor. Muvafakat için nabız yoklayan yönetim bu konuda olumlu dönüşler alamadı!

Sakaryaspor 15.11.2018, 11:20 15.11.2018, 11:24 UTKU KAYNAR
Transfer Yasağı Kabusu Yaklaşıyor
banner218

Sakaryaspor maddi açıdan zor günler geçiriyor. Yönetim mevcut kadroya ödemeler için para ararken şehirden beklediği desteği bulamıyor. Sezon başında futbolcu peşinatlarını ödeyen yönetim maçbaşı ücretleri konusunda 12 haftalık süreçte takıma ödeme yapmadı. Ayrıca yönetimin yaklaşık 800 bin TL’lik galibiyet primi ödediği öğrenildi.

MUVAFAKAT YOLU

Para krizinin yaşandığı Sakaryaspor’da yönetim transfer tahtasını da açmak için nabız yokluyor. Geçen sezondan alacaklı oyuncuların menajerleriyle temas kuran yöneticiler muvafakat konusunda olumlu cevaplar alamadı. Transfer tahtasını açmak için Sakaryaspor Yönetimi’ne en az 1 Milyon TL para gerekiyor.

KABUL ETMEDİLER

Geçen sezon İsmail Gürses yönetimi ile büyük sıkıntılar yaşayan futbolcular yeşil-siyahlı kulüpten sorunlu ayrılmıştı. Edinilen bilgilere göre Ramazan Sal, Mahir Sağlık, Tufan Kelleci, Beykan Şimşek, Yunus Emre Yalçın, Ercüment Kafkasyalı, Batuhan Karadeniz ve Talha Mayhoş gibi isimlerin kesinlikle muvafakat vermeye yanaşmadığı öğrenildi.     Erdem YILDIRIM

‘TRANSFERİ AÇACAĞIZ’

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, İnegöl maçı sonrasında yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada transferi açacakları söylemişti. Başkan Ekşi maçtan sonra şöyle konuştu: “Biliyorsunuz şuanda transferimiz kapalı. Transferi Allah’ın izniyle açacağız. Transfer yapılması gereken noktalarımız var. Yapacağız.”

Kaynak: Kaynak: YeniHaber Gazetesi
banner220
Yorumlar (0)