banner212

banner211

Transfer yasağı sorunu çözüldü

Sakaryaspor yönetimi içinde yaşanan çalkantıların ardından transfer yasağı konusunda önemli bir gelişme yaşandı.

Sakaryaspor 22.08.2019, 18:02 22.08.2019, 18:03 UTKU KAYNAR
Transfer yasağı sorunu çözüldü
banner218

Sakaryaspor yönetimi içinde yaşanan çalkantıların ardından transfer yasağı konusunda önemli bir gelişme yaşandı. Ekonomik sıkıntılarını aşan yönetim yasağı en geç Pazartesi günü resmi olarak kaldırmış olmayı hedefliyor. 4 Milyon TL’yi aşan borcun bir miktar nakit bir miktarının çek olarak ödeneceği öğrenildi.

YÖNETİM KARIŞTI

Sakaryaspor yönetiminin önceki akşam yaptığı toplantının ardından gelen istifalar nedeni ile yeni bir yapılanma oluştur. Futbol şubesi ve başkan vekilliği görevlendirmeleri baştan aşağıya değişime uğrarken transfer politikasında da önemli değişikliklerin olması bekleniyor. Yasağı kaldırmak için Bülent Uygun’dan destek isteyen İbrahim Nalbant’ın konu ile ilgili resmi açıklama yapması bekleniyor.

TRANSFER ZİRVESİ

Sakaryaspor kulüp başkanı İbrahim Nalbant’ın Bülent Uygun ile yeniden bir araya gelmesinin ardından transferde hareketli saatler yaşanıyor. Transfer yasağını kaldırmak için herhangi bir sorun kalmadığı dile getirilirken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Nihat Özdemir ve kulüp başkanı İbrahim Nalbant bugün Ankara’da bir araya gelecekler.

ÖDEMELER YAPILACAK

Geçmiş dönem futbolculara 3 Milyon 700 Bin TL borcunun yanı sıra transfere engel yaklaşık 700 Bin TL vergi borcu bulunan Sakaryaspor’da yönetim yaşanan son gelişmelerin ardından kaynak sorununu aştı. Bülent Uygun ve ekibinin yeniden yönetime dahil olmasının ardından borçların ödenmesi için gereken rakamın temin edildiği öğrenildi. Cuma gününe kadar gerekli ödemeleri yapacak olan Nalbant ve ekibi en geç pazartesi günü resmi imzaları atmayı hedefliyor.

Yorumlar (2)
B.gedik 3 yıl önce
Hayırlısı.oĺur.inşsAllah..dört
Tane
Nokta.transfer.seyirciyle.butunleşdimi.kimse.duramaz.
B.gedik 3 yıl önce
Haydi
Hayırlı
InşaAllah.dört.nokta.transfer.yapildidimi.seyirciyle.bütunleşdimi.zirveye.kpnarız.ama.yonedimı.elestiken
Seviyeli.olmali