banner212

banner211

Transfer Yasağından Kurtulamıyoruz

Sakaryaspor’un eski futbolcularına olan borçtan ötürü 2020-2021 sezonuna en iyi ihtimal ile 3 Milyon TL’lik transfer yasağı ile başlayacağı öğrenildi.

Sakaryaspor 23.01.2020, 18:57 UTKU KAYNAR
Transfer Yasağından Kurtulamıyoruz
banner218

Sakaryaspor’un eski futbolcularına olan borçtan ötürü 2020-2021 sezonuna en iyi ihtimal ile 3 Milyon TL’lik transfer yasağı ile başlayacağı öğrenildi. Ferhat Yazgan, Ramazan Sal, Umut Sözen, Tevfik Köse gibi oyuncuların yanı sıra bir çok oyuncunun alacakları nedeni ile transfer yasağı yeniden gündemde.

10 MİLYON BORÇ ÖDEDİK

Sezon başında transfer yasağı nedeni ile ligin ilk haftasında yeni transferlerini oynatamayan ve 7 Milyon TL civarında bir ödeme sonrası yasağı kaldırabilen Sakaryaspor, devre arasında ise 2 Milyon TL eski futbolcu borcu ödeyerek transferi açmıştı. Ara transferde takıma takviye çalışmalarını sürdüren yeşil siyahlıları önümüzdeki sezon yine transfer yasağı bekliyor.

YENİ YASAK KAPIDA

Daha önce 5 sezon gibi uzun bir süre transfer yasağını açamayan Sakaryaspor, her sezon aynı filmi yaşamaya devam ediyor. Bu sezon iki kez transfer yasağı yiyen Yeşil Siyahlılar, önümüzdeki sezona şimdiden yasakları garantiledi. Geçtiğimiz sezon ve bir öncesi sezon forma giyen futbolculara olan borçlar nedeni ile Sakaryaspor’u şimdiden 3 Milyon TL aşkın bir transfer yasağı bekliyor. Bu rakamın bu sezondan olası gelecek dosyalarla 5 Milyon TL’ye dayanması gündemde

banner220
Yorumlar (1)
recko 3 yıl önce
beter olsun şak şak çı tatangalar borç gecen sene ve bu seneki yönetim sayesinde hala transfer düşünüyorlar atı alan üsküdarı geçti borç ödeme diye bi düşünce yok sezon sonu yasak gelecek diye transfer düşünen yönetim bu takımı batırır siz hala devam edin tatangalar şakşakçılıga.