banner212

banner211

TRANSFERE BONSERVİS ENGELİ

Ara transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala çalışmalarını sürdüren Sakarayspro’da yönetim bonservis engeline takılıyor.

Sakaryaspor 22.01.2020, 12:07 UTKU KAYNAR
TRANSFERE BONSERVİS ENGELİ
banner218

Ara transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala çalışmalarını sürdüren Sakarayspro’da yönetim bonservis engeline takılıyor. Devrim Taşkaya ve Samed Karakoç gibi futbolcuları bonservis nedeni ile elinden kaçıran yeşil siyahlıların talip olduğu tüm oyuncular birden kıymetleniyor.

Takıma takviye yapmak için teknik heyetin talebi doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını belirten kulüp başkanı Cumhur Genç; ‘’ Kadromuzu güçlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz ama kime talip olsak birden kıymetleniyor. Bizim istediğimiz oyunculardan bonservis isteniyor biz vazgeçince bonservissiz olarak başka kulüplere gönderiliyor. 2 Transfer daha yaparak ara transferi noktalamayı düşünüyoruz.’’ Dedi

Tuzlaspor’dan Doğancan Otman, Kahramanmaraşspor’dan Cerem Talha gibi isimlerde temasa geçen Sakaryaspor yönetiminin bir kanat bir stoper olmak üzere en az 2 futbolcu ile ara transferi kapatması bekleniyor.

Yorumlar (1)
54sakarya 3 yıl önce
Bonservis istemeyen boşta oyuncular var (bonservisi elinde olan futbolcular var ) onları alsınlar