banner212

banner211

TRANSFERE SGK ENGELİ

Ligde ilk yarının sona ermesiyle Sakaryaspor'da gözler transfere çevrildi.

Sakaryaspor 17.12.2019, 15:13 UTKU KAYNAR
TRANSFERE SGK ENGELİ
banner218

Ligde ilk yarının sona ermesiyle Sakaryaspor'da gözler transfere çevrildi. Ancak yapılacak yeni transferlere lisans çıkarabilmek için yaklaşık 1 Milyon SGK’ya ödeme yapılması gerekiyor. Ayrıca transfere engel iki dosyanın olduğu öğrenildi. 

TFF 2.Lig’de ilk yarının sona ermesiyle gözler transfere çevrilmiş durumda. Sakaryaspor taraftarı yönetimden transfer bekliyor. Başkan Cumhur Genç, Antalya kampına 3-4 transferle gideceklerini söyledi. Ancak Sakaryaspor’da yeni transferelere lisnas çkıarılabilmesi için 1 Milyon TL para ödenmesi gerekiyor. 31 Aralık’a kadar SGK’ya yaklaşık 1 Milyon TL ödeme yapılması şart. 
2 DOSYA BEKLENİYOR
Sakaryaspor’da transfere engel iki dosyanın da olduğu öğrenildi. Ferhat Kaya ve İlyas Çakmak’ın transfere engel dosyasının olduğu yaklaşık 500 bin TL’de bu iki futbolcuya da ödeme yapılması gerekiyor. Forma kampayası başlatan yönetim bu projeden elde edeceği gelirle transfere engel SGK ve dosya sorununu çözmeyihedefliyor. 

banner220
Yorumlar (1)
Recko 3 yıl önce
çok çabuk sızlanmalar başladı transfer yapılamıyacak aglama zamanı ne diye geldiniz pekala çantayı ortaya atmaya benzemiyor paranın çogu belediyeden olunca çanta ortada