banner212

banner211

Transferi BMC'mi açacak ?

5 Milyon TL’ hazır transferi açacağız söylemi ile göreve gelen yönetimin BMC’den gelecek parayı beklediği iddia ediliyor.

Sakaryaspor 29.07.2019, 12:52 UTKU KAYNAR
Transferi BMC'mi açacak ?
banner218

İbrahim Nalbant başkanlığında Sakaryaspor yönetimi göreve gelmesinin ardından 17 gün geçmesine rağmen transferi yasağı için somut bir adım atamadı. Transfer yasağının kalkmasını ve takıma takviyeler yapılmasını bekleyen yeşil siyahlı taraftarların ise sabrı tükeniyor.

15 AĞUSTOS’TA AÇARIZ

Genel kurul öncesinde 5 Milyon TL bütçeleri olduğunu defalarca deklare eden Sakaryaspor başkanı İbrahim nalbant bu para ile bir hafta içinde transfer yasağını kaldırarak kadroya önemli takviyeler yapacaklarını belirtmişti. Yönetimin göreve gelmesinin ardından 17 gün geçmesine rağmen transfer yasağını kaldıramaması ve başkan İbrahim Nalbant’ın tarih olarak 15 Ağustos’u vermesi akla para krizi sorularını getirdi.

BMC ÇEKLERİ BEKLENİYOR

Geçtiğimiz sezon millet vekili Kenan Sofuoğlu’nun destekleri ile Sakaryaspor’a 2 Milyon TL forma reklamı veren BMC firmasının bu desteğini bu sezon 3 Milyon TL olarak sürdüreceği öğrenildi. Transfer yasağını konusunda henüz çözüm üretemeyen İbrahim Nalbant yönetiminin BMC’den gelecek çekleri bu amaçla kullanmak için beklediği iddia ediliyor.

5 MİLYON NEREDE

Mevcut kadrodan sadece 4 fire veren İbrahim Nalbant yönetimi dış transferde ise yasak kalmamasına rağmen sadece Abdülaziz Solmaz ile anlaşma sağladı. Abdülaziz ile birlikte iç transferde 1 Milyon TL yakın ödeme yapan yönetimin transfer yasağının kaldırılması için hazır olduğunu iddia ettiği 5 Milyon TL’nin nereye harcandığı hakkında ise henüz bir açıklama yok.

banner220
Yorumlar (0)