Transferi Kapadık: 8 Yabancı 8 Türk

Geçtiğimiz sezon TFF 2.Lig’de şampiyonluk kazanarak 1.Lig’e çıkan Sakaryaspor, yeni sezon için kadrosuna 16 yeni ismi kattı.

Sakaryaspor 09.09.2022, 11:18 SporExpres
Transferi Kapadık: 8 Yabancı 8 Türk

Geçtiğimiz sezon TFF 2.Lig’de şampiyonluk kazanarak 1.Lig’e çıkan Sakaryaspor, yeni sezon için kadrosuna 16 yeni ismi kattı. Sezon başında 6-7 takviye ile yola devam etmeyi düşünen yeşil siyahlılar dün sona eren yaz transfer döneminde kadrosuna 8 Yabancı 8 Türk katarak kapadı.

ESKİLER GİTTİ

TFF 2.Lig’de şampiyon olan kadrodan Ali Özgün, Doğan Ateş, Eyüpcan Delibalta, Fatih Gülmez, Murat Yılmaz, Ömer Bozan, Ömer Can Sokullu, Selçuk Alibaz, Umut Sönmez le yola devam etmeyen yeşil siyahlılar  Tahir Babaoğlu Onur Karakabak, Mehmet Yıldızaç, Okan Dernek, Onur Ramazan Toprak ile kamp sürecinde yollarını ayırdı

8 YABANCI 8 YERLİ

Dış transferde yabancı kontenjanının tamamını kullanan Sakaryaspor, Artem Kravets, Deni Milosevic, Isaac Donkor, Kabongo Kasango, Kaiyne River Woolery, Michal Nalepa, Odise Roshi ve Patric Banza’yı kadrosuna kattı. Temsilciiz yerli transferde ise  Berat Onur Pınar, Cihan Topaloğlu, Emirhan Aydoğan, Hakan Yavuz, İsmail Erdoğan, Hüsamettin Tut, Hüseyin Can Öztürk ve Yasin Pehlivan kadrosuna kattı

Yorumlar (1)
Üzgün Ümitsiz 2 yıl önce
Yerli ve yabancı dağılımını öğrendik. Aynı transferlerin "Sakat - sağlam" ve "Antrenmansız - antrenmanlı" dağılımını da öğrenelim.