banner212

banner211

Transferin açılması için maaşımı bağışlarım

Sakaryaspor'da Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, transfer yasağının kaldırılmasıyla ilgili şehre mesaj gönderdi.

Sakaryaspor 13.08.2012, 11:25
Transferin açılması için maaşımı bağışlarım
banner218
Sakaryaspor'da Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, transfer yasağının kaldırılmasıyla ilgili şehre mesaj gönderdi. Bölükbaşı, "Ben 10.000 TL'lik ilk maaşımı bağışlıyorum. Herkes taşın altına elini soksun ve bu transferi açalım" dedi.

Kadromuz zayıfladı

Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, yaptığı açıklamada takımın kadrosunun çok genç olduğunu ve transfere ihtiyaç duyduklarını söyledi. Teknik Direktör Bölükbaşı, "Başkanımız Vedat Yaşlıca ve yönetim kurulunun üstün gayreti ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu'nun merhameti ve cömertliğiyle en huzurlu dönemi yaşıyoruz. Ancak tüm bunlara rağmen ciddiyetle sürdürdüğümüz kampta çalışmalarımızda zayıflayan kadro yapımız Zeki Başkan ve yönetimin hızına yetişemiyor" dedi.

Birlikte transferi açalım

Sakaryaspor'un birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğu dönemin yaşandığının altını çizen genç teknik adam bu dönemde herkesin üzerine düşen görevi yapması gerektiğini savundu. Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, "Sakarya'nın ayağa kalkma zamanı çoktan geldi ve de geçiyor. Çok geç olmadan işte şimdi bir olma birlik olma kopmamacasına kenetlenme ve büyük yürüyüşe hazırlanma zamanıdır. Bu mübarek ayda kişisel çıkarları, ihtirasları, çekememezlikleri düşmanlıkları bir kenara bırakalım.gelin el ele verelim Sakarya için hiçte sorun olmayacak mebladaki transfer yasağını kaldıralım" şeklinde konuştu.

İlk maaşımı bağışlıyorum

Teknik Direktör Murat Bölükbaşı, transfer yasağının kaldırılması konusunda ilk adımı kendisi atarak 10.000 TL tutarındaki ilk maaşını Sakaryaspor'a bağışladığını belirtti. Deneyimli teknik adam, "Sakaryaspor'u kurtaracak 300 Sakaryalı istiyorum. Haydi Sakarya el ele verip başaralım. Taksici bir günlük yövmiyesini, simitçi on tane simidini, boyacı boyadığı iki ayakkabı parasını,işçi bir günlük yövmiyesini bağışlasın. Vali, Belediye Başkanları, Kurum ve kuruluşları beklemeyelim. Merak etmeyin onlarda gelecektir arkamızdan. Bunu bir teknik direktör olarak değil Sakaryaspor sevdalısı olarak sizden istiyorum" ifadesini kullandı.

 

Kaynak: Yeni Haber Gazetesi

Yorumlar (0)