banner212

banner211

Tuncay Şanlı Sakaryaspor'da staja başladı

Sakaryaspor'da Cem Cambaz'dan boşalan Teknik Direktörlük görevine Tuncay Şanlı getirildi.

Sakaryaspor 26.10.2016, 14:01 05.02.2017, 22:39 UTKU KAYNAR
Tuncay Şanlı Sakaryaspor'da staja başladı
banner218

Sakaryaspor'da Cem Cambaz'dan boşalan Teknik Direktörlük görevine Tuncay Şanlı getirildi.

Sakaryaspor Kulübünün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre Sakaryaspor yönetimi teknik direktörlük için Tuncay Şanlı isminde karar kıldı. Şanlı'nın yardımcılığını  Mehmet Aurelio ve Mohammed Ali Kurtuluş yapacak.

İmza Töreni

Tuncay Şanlı ve ekibi için 28 Ekim Cuma günü Rüstemler Tesislerinde bir imza töreni düzenlenecek. Sakaryaspor'un pazar günü deplasmanda oynayacağı Denizli Belediyespor karşılaşmasında Tuncay Şanlı takımın başında ilk maçına çıkacak.

Ekipte Tuncay Şanlı ve Mohammed Ali Kurtuluşun profesyonel takım antrenörlük kariyeri bulunmazken Mehmet Aurelio geçtiğimiz sezon Göztepe'de 2 ay süre ile görev yapmıştı.


banner220
Yorumlar (9)
Sakaryalı 6 yıl önce
Hayırlı olsun Biz tuncayı futbolcu olarak bekliyorduk ama hem hoca hem oyuncu olabilir
Osman Kose 6 yıl önce
Niye insanlar bu kadar aptal olur hep merak etmislerdir.Normal birsey yapmak varken niye olmayacagi belli kararlar veriyorlar Simdiden yazik.
Hasan Yakut 6 yıl önce
Yazıklar olsun bunlara inanıp gittiğim maçlara.Demekki Tuncayın maçlara gelip izlemesi tezgahmış yutturdular ya helal olsun.
islam arslan 6 yıl önce
rezalet bu biz şampiyonlığa oynayan bir takımız daha önce hocalık deneyimi olmayan birinin sakaryaspor gibi hedefleri olan takımın başına getirilirmi burada tuncaya lafım yok ama deneyimsiz hazır değil 3 bilemedin 4 ay sonra onuda gönderecekler tuncay sakaryaya faydalı olmak isteseydi katar a gitmezdi sakaryada oynardı şimdi gelmiş sakaryasporu teknik drektörlük kariyeri için kullanıyor yönetimde buna alet oluyortakımı kazayla üst lige çıkarsa ki bu takım çıkabilir bunuda tuncay çıkardı denecek
Alifuatpaşalı 6 yıl önce
bence çok iyi oldu. aurelio ve tuncay takıma çok şey katacaklardır. takımda eğer bölünme varsa herkes haddini de artık bilecektir.
Tatanga 6 yıl önce
Admin başlık pek hoş olmamış. İkisininde ilk teknik direktörlük görevi olabilir ama bunun için imalı başlık atmaya gerek yoktu
Purcekli 6 yıl önce
Tuncay sanliyla biz bu yolda yürür gideriz ... !
İslam arslan 6 yıl önce
Sakaryalı eski topculardan hiç birinin bu klübe faydası olmadı hatta utanmadan klübü mahkemeye verdiler tuncay gelmis hocalıga sakaryada başlamak istemis deneme tahtasımı bu klüp sen fenerde oynarken klübe ne faydan oldu fenerin bir iki genç topcusunumu önerdin işi biten çaptan düsenin aklına SAKARYA geliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın