banner212

banner211

Türkiye Susmayan Adamı Konuşuyor

Karasu Etabı'nda izleyenleri coşturan Oktay Sarı'nın kendine has spikerlik tarzı Hurriyet, Habertürk, Fotomaç gibi bir çok ulusal medyada konu oldu.

Sakaryaspor 30.07.2018, 16:39 UTKU KAYNAR
Türkiye Susmayan Adamı Konuşuyor

Yaklaşık 11 yıldır plaj futbolu spikerliği yapan ve taraftarlar tarafından “Plaj futbolunun susmayan adamı” olarak tanınan Oktay Sarı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  tarafından  düzenlenen bütün organizasyonların aranan ismi halini geldi. Son olarak Manavgat ve Karasu etaplarında görev alan Oktay Sarı ulusal basında da geniş yer buldu.

Manavgat Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği TFF Plaj Futbol Ligi Manavgat Etabının ardından Karasu Belediyesi tarafından düzenlenen Karasu Etabı'nda izleyenleri coşturan Oktay Sarı'nın kendine has spikerlik tarzı Hurriyet, Habertürk, Fotomaç gibi bir çok ulusal medyada konu oldu. Sarı ile yapılan röpörtaja geniş yer veren ulusal medya kuruluşları esprili yorumlarının yer aldığı anltımlardan öğrenklern yer aldığı birde video yayınladılar.

Önümüzdeki hafta Cebeci Etabı'nda görev yapacak olan Sarı, yaklaşık 11 yıldır sunduğu karşılaşmalar sırasında kendisinin de büyük heyecan yaşadığını ve yaptığı işten büyük keyif aldığını söyledi.
 

Yorumlar (0)