banner212

banner211

Turnike Sistemi Geliyor

Yapıldığı günden bu yana eksikleri ile gündeme gelen Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda yeni sezonda turnike geçiş sistemi yapılması gündemde.

Sakaryaspor 06.07.2019, 09:23 06.07.2019, 09:31 UTKU KAYNAR
Turnike Sistemi Geliyor
banner218


Sakaryaspor’un maçlarını oynadığı 28 Bin Kişilik Yeni Sakarya Atatürk Stadı yapım sürecinden bu yana bir çok eksikliği ile gündeme gelmiş özellikle turnike sistemi olmayışı büyük tepki toplamıştı. Özellikle son iki sezonda kaçak girişlerin önlenememesi nedeni ile Sakaryaspor’un ekonomik kayba uğradığı turnike giriş sistemi sorunun önümüzdeki sezon çözülmesi bekleniyor.
11 Temmuz’da yapılacak olan genel kurulda başkanlığa adaylığını koyan İbrahim Nalbant, stattaki turnike sorunu çözmek için harekete geçti. Turnike sistemi kuracak bir firma ile temasa geçen Nalbant , dün firma yetkilileri ile Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda incelemelerde bulunarak sistemin maliyeti hakkında bilgiler aldı.


Öte yandan yeniden düzenlenen sporda şiddet yasasının ardından 2.Lig ve 3.Lig’de de e-bilet uygulamasının hayata geçirilmesinin gündemde olması nedeni ile turnike sisteminin bu sezon mutlaka kurulacağı iddia edildi.
 

banner220
Yorumlar (2)
Kamil İşçi 4 yıl önce
Gelsin artık geç bile kalındı
Uğur 4 yıl önce
Stad çıkışların girişlerinde apartman girişinden dar kapılardan rahatsız taraftar numaralı dan çıkış tam bir işkence Türkiye nin en kötü stadında emeği olan herse saygılar