banner212

banner211

Uğur Akkuş , yeniden Sakaryaspor başkanlığına aday

Sakaryaspor'da başkan Cevat Ekşi'nin göreve devam etmeme ve olağanüstü genel kurul kararı almasının ardından hareketli günler yaşanıyor.

Sakaryaspor 14.11.2020, 20:32 25.11.2020, 12:10 UTKU KAYNAR
Uğur Akkuş , yeniden Sakaryaspor başkanlığına aday
banner218

Sakaryaspor'da başkan Cevat Ekşi'nin göreve devam etmeme ve olağanüstü genel kurul kararı almasının ardından hareketli günler yaşanıyor. Yeşil Siyahlılarda bu kararın ardından ilk olarak eski başkanlardan Cumhur Genç adaylığını açıklamıştı. Son yapılan genel kurulda başkan adayı olan ve seçimde kaybeden Uğur Akkuş bugün yaptığı açıklama ile yeniden aday olduğunu duyurdu.

İŞTE O AÇIKLAMA

İşte yapılan o açıklama:

A&S Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Uğur Akkuş, Sakarya sevdasını tüm kalbinde hissederek, Sakaryaspor'u hak ettiği başarı olan Süperlig şampiyonu yapmak hedefiyle başkan adayı olmuş ancak yaşanan süreçte bir dizi yanlış anlaşılmalar olmuş ve birçok taraftarının desteğine karşılık başkan seçilememiştir.
Sakaryaspor'un mevcut durumu yönetim kurulu başkanımız sayın Uğur Akkuş'u gönülden rahatsız etmiştir. Sakaryaspor taraftarının ve Sakaryaspor sevdalılarının tekrar aynı hayal kırıklıklarını yaşamaması adına Sakaryaspor olağanüstü kongresinde Sakaryaspor başkanlığına adaylığını koymaya karar vermiştir.
Tüm başkan adaylarına başarılar diler, Sakaryaspor'u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle tüm Sakaryaspor sevdalılarına sevgilerimizi sunarız. Formanın asıl sahibi Sakaryaspor taraftarı daha fazla üzülmesin, müsterih olsunlar.
Sakarya Anadolu'nun temel taşıdır ve hak ettiği başarılara sayın Uğur Akkuş başkanlığında en kısa zamanda ulaşacaktır.

banner220
Yorumlar (1)
Bahri Karakuş 2 yıl önce
Yılan hikayesine dönen Sakaryasporu artık yakasını bırakın da Uğur Akkuş gelsin bizlerde sevdamızın peşinden gidelim statları dolduralım