Ünal Dağhan, Adaylık için konuştu

Sakaryaspor'un 9 Ağustos'ta yapacağı genel kurul öncesinde mevcut başkan Cumhur Genç'in aday olmayacağını açıklamasının üzerine gözler kongrede aday olması beklenen isimlere çevrildi.

Sakaryaspor 29.07.2020, 19:25 30.07.2020, 14:12 SporExpres
Ünal Dağhan, Adaylık için konuştu

Sakaryaspor'un 9 Ağustos'ta yapacağı genel kurul öncesinde mevcut başkan Cumhur Genç'in aday olmayacağını açıklamasının üzerine gözler kongrede aday olması beklenen isimlere çevrildi..

Başkan Cumhur Genç, Bülent Uygun'un liste çalışması için kendini aradığını açıklamasının ardından kongre için bir isim daha ortaya çıktı. Yeşil Siyahlı tribünlerin yakından tanıdığı iş adamı Ünal Dağhan'ın kongre için hazırlık yaptığı gündeme geldi.

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Spor Müdürü Utku Kaynar'a konu ile ilgili konuşan Dağhan, şuan şehir dışında olduğunu belirterek; '' Öyle bir projemiz var fakat genel kurula yetişip yetişmeyeceği konusunda net bir şey söylemek için erken. Sakarya'ya dönünce gerekli görüşmeleri yapacağız'' dedi.

Yorumlar (6)
Ali taşkan 4 yıl önce
Kulüp bitmiş, okeye dönüyor
54sakarya 4 yıl önce
3.lige düşmezse iyi takim
Emre 4 yıl önce
Ne yapacaksanıZ cabuk yapın. Rakipler sezonu açtı bile
Gurbetçi 4 yıl önce
Eyvah! Şu B.U. ismi bile yasaklansin. Gittiği her takım sayesinde tarih oldu, yazık günah sakın haaaaa
Gurbetçi 4 yıl önce
Yerine anlarım, Şansal Büyüka destekli bir oluşum güzel olur (Bkz. Acun & Erzurum)
Erden Sakarya 4 yıl önce
Sakarya sporun 1 lira geliri var 10 lira gideri var sampiyon olamayinca dahada kotu olur Bu sartlarda kadroyu koruyalim yeter insaAllah bu kadro en azindan orta siralarda kendine yer bulur ne yapalim elimizden baska bir sey gelmiyor