Sakaryaspor Teknik Direktör Necmettin Sert, Tatanga Metin Doğrucan başkanlığındaki oluşturulan listenin geçici olduğunu belirterek,  “Bu yönetim birilerine mesaj vermek için yapılan 1 aylık bir yönetimdir” dedi." />

Üzerimize Düşeni Yapıyoruz,Yapmayanlar Düşünsün

Sakaryaspor Teknik Direktör Necmettin Sert, Tatanga Metin Doğrucan başkanlığındaki oluşturulan listenin geçici olduğunu belirterek,  “Bu yönetim birilerine mesaj vermek için yapılan 1 aylık bir yönetimdir” dedi.

Sakaryaspor 21.02.2013, 17:10
Üzerimize Düşeni Yapıyoruz,Yapmayanlar Düşünsün

Sakaryaspor Teknik Direktör Necmettin Sert, Tatanga Metin Doğrucan başkanlığındaki oluşturulan listenin geçici olduğunu belirterek,  “Bu yönetim birilerine mesaj vermek için yapılan 1 aylık bir yönetimdir” dedi.

 

“BİRİLERİNE MESAJ VERMEK İÇİN”

 

Necmettin Sert, Rüstemler tesislerindeki elektriklerin dün sabah itibarıyla açıldığını belirtirken, “Yeni yönetim olarak ilk icraatımızı yaptık ve tesislerimizdeki elektrikleri açtık” dedi!. Sert, Sakaryaspor olağanüstü genel kurulunda kendisinin, yardımcılarının ve futbolcularının yönetim kuruluna girmelerinin sadece 1 aylığına olduğuna vurgu yaparak, “Teknik heyetin ve futbolcuların yönetimde ne işi var? Bizim işimiz saha içinde. Bu yüzden bu listeyi 1 aylığına, yani Sakaryasporun kapanmaması, tasfiye edilmemesi adına iyi niyetli yapılan bir liste olarak görüyoruz. Biz bu yönetimde olsak ne olur olmasak ne olur. Bu nedenle 1 ay sonra yeni ve güçlü bir liste yapılmasını bekliyoruz. Bu yönetim de birilerine mesaj vermek için yapılan bir yönetimdir. Bu işi Mayıs’a kadar götürtmenin manası yok. Sakarya’nın bugünkü havasına bakılırsa sanki bitirilmiş, silinmiş kafalardan. Kim kime ve neden kızıyor? Koskoca adam bunlar, çocuk değil ki? Kişileri değil kurumu hedef almanın manası yok. Kişiler gidici, kurumlar bakidir. Nedir sorun? Neden bu nefret? Kime? Ne zamana kadar? Görüyorsunuz işte, Sakaryaspor resmen bitirilmiş sanki. Geçmiş bir kenara bırakılarak gelecek düşünmeli ve Sakaryaspor için herkes somut, iyi niyetli ve somut işler yapmalıdır. Bu tablo ne bu ile ne de bu takı4ma ve hepimize yakışıyor” dedi.

 

 

“VİCDANIM RAHAT

GÖNLÜM RAHAT

KALBİM RAHAT”

 

Sakaryaspor Teknik Direktörü Necmettin Sert, 2.yarıdaki tüm maçlarda güzel futbol oynadıklarını sadece final vuruşlarda sıkıntı yaşadıklarını belirterek, “Onu da bu haftadan itibaren aşarız” dedi.

 

“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPIYORUZ

YAPMAYANLAR DÜŞÜNSÜN”

 

Necmettin Sert, 2.yarıdan itibaren çok iyi çalıştıklarını hatırlatarak, “Çok zor günler geçiriyoruz. Futbolcularımız parasızlığa, yönetimsizliğe ve ilgisizliğe rağmen elinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Şuan ki takımda en fazla para alan futbolcu 900 TL. Diğerleri de bu rakamın çok çok altında oynuyorlar. Buna rağmen tüm maçlara çok iyi hazırlanıyoruz. İyi de oynuyoruz. Sadece son vuruşları yapamıyoruz. Bunu da mutlak kıracağız. Bu haftaki Turgutluspor maçında bunu başarabiliriz. Ben futbolcularıma inanıyorum, güveniyorum. Çankırıspor maçı hariç, şuana kadar oynadığımız 2.yarı maçlarında çok iyi mücadele ettiler. Daha ne yapacaklar? Son Tepecik maçında bile gördünüz. Kalecileri panter kesiliyor, inanılmaz toplar çıkartıyor. Kaldı ki ben de, teknik heyetteki arkadaşlarımız da, futbolcularımız da tesislerden dışarı çıkmıyor, sabah akşam çalışıyor, bu takımı ligde bırakmanın hesaplarını yapıyoruz.  Bu yüzden vicdanım rahat, gönlüm rahat, kalbim rahat. Biz üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmayanlar düşünsün” şeklinde konuştu.

 

 

Yorumlar (0)