Valilikten Olgunlar Turnuvası'na tam destek

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Valilik ve ilgili kurumlar tarafından turnuvaya her türlü desteğin verileceğini ifade etti. Bu yıl ASKF Koordinasyonunda 32’incisi düzenlenecek olan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası öncesinde Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ve Organizasyon komitesi başkanı Şamil Bilgin, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret etti. İkili Vali Kaldırım’a turnuva hakkında bilgiler verdiler Turnuvanın önemine değinen Vali Kaldırım , 32 yıllık mazisiyle gelenekselleşerek şehrimiz için önemli bir marka haline gelen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasına, Valiliğimiz ve ilgili kurumlar tarafından her türlü desteğin verileceğini ifade etti.

Sakaryaspor 15.06.2022, 15:08 15.06.2022, 15:21 SporExpres
Valilikten Olgunlar Turnuvası'na tam destek

Bu yıl ASKF Koordinasyonunda 32’incisi düzenlenecek olan Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvası öncesinde Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ve Organizasyon komitesi başkanı Şamil Bilgin, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret etti. İkili Vali Kaldırım’a turnuva hakkında bilgiler verdiler

Turnuvanın önemine değinen Vali Kaldırım , 32 yıllık mazisiyle gelenekselleşerek şehrimiz için önemli bir marka haline gelen Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasına, Valiliğimiz ve ilgili kurumlar tarafından her türlü desteğin verileceğini ifade etti.

Yorumlar (0)