banner212

banner211

Vedat Yaşlıca Fi Yapı ile görüşecek

Başkan Vedat Yaşlıca Fi Yapı ile yeni anlaşma için görüşme yapacak.

Sakaryaspor 08.06.2012, 13:33
Vedat Yaşlıca Fi Yapı ile görüşecek
Başkan Vedat Yaşlıca Fi Yapı ile yeni anlaşma için görüşme yapacak. Geçtiğimiz sezon yapılan anlaşmanın iptalini isteyecek olan Yaşlıca'nın talebine Fi Yapı'nın nasıl cevap vereceği merak ediliyor.

Fi Yapı sponsorluğu

Sakaryaspor'a geçen sezon devre arasında 1 Milyon TL'lik sponsor olan ancak yapılan anlaşmada sıkıntılar bulunan Fi Yapı ile Başkan Vedat Yaşlıca yeniden görüşme yapacak. Erdal Taşkın yönetimi tarafından Fi Yapı ile yapılan anlaşmanın içeriği kamuoyuyla paylaşılmıyor. Edinilen bilgilere göre sponsorluk anlaşması Bank Asya 1.Lig'e göre yapılırken Sakaryaspor2un o anlaşma şartlarına göre Fi Yapı'dan para alması çok zor gözüküyor.

Görüşme yapacak

Önceki gün Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na yapılan ziyarette de bu konunun masaya yatırıldığı ve Toçoğlu'nun yönetime "Fi Yapı size yardımcı olacaktır. Bir daha görüşme yapmanızda fayda var" dediği öğrenildi. Bunun üzerine harekete geçen Yaşlıca'nın önümüzdeki günlerde Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan ile görüşme yapacağı ve yeni anlaşma talebinde bulunacağı öğrenildi. Sakaryaspor'un anlaşmaya göre Fi Yapı'dan 750 bin TL alacağı var.

 

Kaynak:YeniHaberGazetesi

Yorumlar (0)