banner212

banner211

Vedat Yaşlıca Görevi teslim aldı

Sakaryaspor'da Başkan Vedat Yaşlıca göreve resmen başladı.

Sakaryaspor 17.05.2012, 11:18
Vedat Yaşlıca Görevi teslim aldı
banner218
Sakaryaspor'da Başkan Vedat Yaşlıca göreve resmen başladı. Yaşlıca, Taşkın ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Sakaryaspor'un yeni başkanı Vedat Yaşlıca, Erdal Taşkın'dan görevi resmen devraldı. Sakaryaspor Derneği defterlerini alan Yaşlıca ve ekibi dün akşam işbaşı yaptı. Sakaryaspor'da bayrağı Yaşlıca'ya devreden Taşkın yaptığı konuşmada yeni yönetime zorlu süreçte başarılar dikledi. Vedat Yaşlıca ise başta Teknik Direktör Yılmaz Vural olmak üzere Taşkın ve yönetimine yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Devir teslim töreninin ardından Yaşlıca ve ekibi ilk toplantısını gerçekletirdi.


Yaşlıca'dan birlik çağrısı


Başkan Vedat Yaşlıca Sakaryaspor'un başarısı için birlik ve beraberlik içinde hareket edilmeye dikkat çekerek, "Kırgınlıklar ve küskünlüklerden uzakta birleştirici güvenilir ve çözüme odaklı bir yönetim modelimiz olacaktır" dedi.

Yaşlıca'dan mesaj

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca, camiaya birlik ve beraberlik mesajı verdi. Sakaryaspor'un başarısı için ekibiyle birlikte tüm güçleriyle çalışacaklarını belirten Yaşlıca şu ifadeleri kullandı: "Bilmenizi isterim ki, en ve yönetim kurulumuz Sakaryaspor'un başarısı için tüm gücü ile çalışacaktır. Kırgınlıklar ve küskünlüklerden uzakta birleştirici güvenilir ve çözüme odaklı bir yönetim modelimiz olacaktır. sla bahanelerin arkasına sığınmayacağız. Asla ağlama duvarı olmayacağız. Şehrin bir yerinde akşam yastığa başını koyduğunda tuttuğu takım olan Sakaryaspor için endişelenen, onunla üzülen, onunla sevinen, her bir taraftarımızın duygularını anlayan onlarla aynı düşüncede olan bir anlayış içindeyiz ve hep böyle olacağız. Ağzımızdan çıkacak her kelimenin ağırlığının farkındayız. Yapamayacağımız şeyler için umut tacirliğinde bulunmayacağız." 'Biz bir aileyiz' "Sakaryaspor sadece yönetim kurulumuzun ukdesinde değildir. Sakaryaspor nüfusu milyona dayanan bir ilin takımıdır. Mazisinde büyük başarılar olan bu ulu çınarı ancak bir arada birbirini dinleyen ve ortak paydası Sakaryaspor olan bir anlayışla yeniden eski günlerine döndürebiliriz. Biz bir aileyiz. Biz 1965'de kurulan yeşil siyah renkleri ile nice başarıya imza atan büyük bir camiayız."

 

Kaynak: YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)