YA ÖLECEĞİZ YA ÇIKACAĞIZ (VİDEO)

Sakaryaspor başkanlığına ikinci kez seçilen Cevat Ekşi yeşil siyahlıların artık bu sezon istenilen şampiyonluğa ulaşacağına söyledi.

Sakaryaspor 17.08.2020, 13:57 17.08.2020, 14:07 SporExpres
YA ÖLECEĞİZ YA ÇIKACAĞIZ (VİDEO)

Sakaryaspor başkanlığına ikinci kez seçilen Cevat Ekşi yeşil siyahlıların artık bu sezon istenilen şampiyonluğa ulaşacağına söyledi.

NET KONUŞTU

Başkan Cevat Ekşi böyle bir camianın ikinci kez başkanı olmaktan mutluyum diyerek; ‘’ Bu sene vereceğimiz bir vaad yok. Artık insanlar vaad beklemiyor. Bu sene ya çıkacağız ya öleceğiz. Yönetim kurulunu yarın toparlayıp hemen icraatlara başlayacağız. Hem futbolcu hemde teknik heyet konusunda hızlı bir şekilde çalışma yapacağız ama ilk hamle kulüp lisansına yağacağız 3 puan silme cezası ile yeniden karşılaşmamak için

İŞTE YÖNETİM

Başkan Cevat Ekşi’nin yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; İbrahim ŞAHİN (İş Adamı), Hüdaverdi BAHADIR(Hendek Bld. Bşk. Yrd.), İdris CAYMAZ (İş Adamı), Tuncay YENER (İş Adamı), Mehmet Kamer YILMAZ(İş Adamı), Mehmet DEMİREL (SESOB), Doğan ÇATALBAŞ (SATSO), Günay YÜCEL (Eğitimci-İş Adamı), Naci İNCE (Pamukova Belediyesi), Dinçer ÖZCAN  (Söğütlü Belediyesi), Şahin KARAASLAN (Adapazarı Belediyesi), Arif AKYOL (Erenler Belediyesi), Lütfü TANSI (Arifiye Belediyesi), Mehmet ÇAKMAK (Akyazı Belediyesi), Av. Ensar EKŞİ (Hukukçu), Neşet ÇAKIR (Geyve Belediyesi), Seçkin AKÇAN (Kaynarca Belediyesi), Metekan YILMAZ (Eski Futbolcu), Ardahan AKBIYIK (İş Adamı), Ömer Susturan HUNCA (Sapanca Belediyesi), Atilla DOĞAN (İş Adamı), Emre ATA (Ferizli Belediyesi), Hasan ÖZKAN (İş Adamı), Fahrettin ÜSTÜBİ (İş Adamı)

Yorumlar (4)
Cellat 4 yıl önce
Buyuk ihtimal olecekcesin cavat
Illuminati 4 yıl önce
Ölecek yazık
Tatanka 4 yıl önce
Seninle gelecek şampiyonluğu istemiyorum
Sercan 4 yıl önce
Cevat Baskan bizi iyi yerlere getirecek Sakaryanin cocuklarindan zarar gelmez herkes destek olsun sakaryaspor satilik degildir