Yağcıoğlu'dan oyuncularına övgü!

Sakaryaspor Teknik Direktörü İlker Yağcıoğlu, oyuncularının Kayseri Erciyesspor karşısında gösterdikleri mücadeleden memnun olduğunu belirtti.

Sakaryaspor 03.01.2012, 15:45
Yağcıoğlu'dan oyuncularına övgü!
Sakaryaspor Teknik Direktörü İlker Yağcıoğlu, oyuncularının Kayseri Erciyesspor karşısında gösterdikleri mücadeleden memnun olduğunu belirtti. Yağcıoğlu, takımda gençlere yer vereceği sinyalini de verdi!Yağcıoğlu yaptığı açıklamada, eksik bir kadro ile çıktıkları Kayseri Erciyesspor karşısında deplasmanda alınan bir puanın önemli olduğunu belirtti.Maçın ilk yarısında planladıkları golü bulamadıklarını, ikinci yarıda baskılı bir futbolla karşı karşıya kaldıklarını ifade eden Yağcıoğlu, maçı şöyle değerlendirdi:

''Oyuncularımın mücadele gücünden memnunum. Takımın içinde bulunduğu durum karşısında hepsi, kazanabilmek için mücadele etti. İlk yarıda planladığımız golü bulabilseydik, maçı koparacaktık, ancak ikinci yarı gelen baskı ve onun getirdiği gole rağmen oyuncularım maçı bırakmadı. Büyük çaba göstererek golü bulduk. Oyuncularımı tebrik ediyorum.''Gençlere güvenen bir hoca olduğunu, gençlerin de Sakaryaspor'un geleceği olduğunu ifade eden Yağcıoğlu, zaman içinde gençlere yer vereceğini ifade etti.Kayseri deplasmanına otobüsle geldiklerini, aynı yolla Fortis Türkiye Kupası maçı için Denizli'ye geçeceklerini kaydeden Yağcıoğlu, idman yapmaya bile fırsat bulmayacaklarını, yarın yapacakları ter idmanıyla Denizlispor maçına hazırlanacaklarını dile getirerek, maça farklı bir kadro ile çıkacaklarını kaydetti.Yağcıoğlu, hafta sonu da Kartalspor'la karşılaşacaklarını, bunun takımı zorlayacağını sözlerine eklediYorumlar (0)