banner212

banner211

Yarım kalan hikayeyi tamamlayacağız

Teknik Direktör Ercüment Coşkundere Kulübün youtube kanalından taraftarların sorunlarını yanıtladı ve yarım kalan hikayeyi tamamlamaya geldiğini söyledi.

Sakaryaspor 25.11.2021, 12:04 25.11.2021, 12:06 UTKU KAYNAR
Yarım kalan hikayeyi tamamlayacağız
banner218

Sakaryaspor teknik direktörü Ercüment Coşkundere yeşil siyahlı kulübün hazırladığı programda taraftardan gelen soruları yanıtladı. Taktik ve teknik ağırlık sorularda gündelik hayata yönelik sorulara kadar bir çok soruya içtenlik ile cevap veren Coşkundere sezon sonu şampiyonluk sözü verdi.
HERKES 11 OYUNCUSU
Sezon öncesinde Sakaryaspor’dan gelen teklif sonrasında neler hissettiği sorulan Ercüment Coşkundere; Daha önce çalıştığı ve yarı finalde 5-1 elendiği bir kulüpten teklif almanın kendisini mutlu ettiğini belirterek, burada yarım kalan bir hikayemiz vardı. Onu tamamlamaya geldik ifadelerini kullandı. Coşkundere; Kupa açında rotasyon olacağına dair bir soru üzerine, Bütün oyuncular bizim için ideal oyuncularda. Rotasyon söz konusu değil. Kadromuzda tercih ettiğimiz her oyuncu bizim as oyuncumuz şeklinde cevap verdi.
TRANSFER BİTMEZ
Şampiyon yarışında devre arasında transfer yapılıp yapılmayacağı konusunda gelecek sorular üzerine Coşkundere, ilk devrenin tamamlanmasının ardından bir planlama yapacaklarını ve eksik görünen noktalara her zaman takviye yapılabileceğini belirtti.  Tecrübeli hoca Mehmet Ali Çınar, Fahrettin Genç, Mitroviç isimlerinin futbolculuk kariyerinde önemli bir yeri olduğunu belirten Coşkundere, Dünya genelinde Klopp, Guardiola, Mourinho isimleri beğendiğini ve takip ettiğini söyledi.
UYUM İÇERİSİNDEYİZ
Gerek teknik ekip gerek yönetim gerekse kulüp personeli ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını belirten Teknik direktör Ercüment Coşkundere; Kulüpteki malzemecisinden şoförüne bir uyum içerisindeyiz. Teknik ekip olarak zaten sürekli bir istişare halindeyiz bana sorarsanız şuan ki başarının sırrı da bu uyumlu çalışmadan kaynaklanıyor. Futbolcularımız zaten bu uyumun en önemli parçası
DESTEĞİNİZİ ESRİGEMEYİN
En sevdiği yemek patlıcan kebabı olduğunu belirten Coşkundere Teknik direktör yada futbolcu olmasaydım baba mesleği gazeteciliğini sürdürmeyi tercih edeceğini söyledi. Başarılı teknik adam içten ve samimi sorular için taraftara teşekkür ederken ; ‘’Sakaryaspor’un yanında olarak onu desteklerseniz, oyuncularımızı her zaman arkasında olursanız şampiyon olacağımıza inancımız sonsuz’’ dedi.
 

Yorumlar (1)
Mustafa 1 yıl önce
Sakaryaspor süper liği hak ediyor