banner212

banner211

YASAK VAR DESTEK YOK

Ligde zirveyi kaptırmayan Sakaryaspor ikinci yarı öncesinde kadroya takviye yapabilmek için kaynak arayışlarını sürdürüyor. Çalmadık kapı bırakmayan yeşil siyahlılar destek göremiyor.

Sakaryaspor 21.12.2018, 09:43 21.12.2018, 10:08 UTKU KAYNAR
YASAK VAR DESTEK YOK

TFF 2.Lig Beyaz Grupta İsmail Ertekin’nin göreve gelmesinin ardından yakaladığı muhteşem çıkışla ilk devreyi zirvede tamamlayan Sakaryaspor’da ikinci yarı hazırlıkları 24 Aralık Pazartesi günü Antalya’da başlayacak. Yeşil Siyahlılarda yönetim şampiyonluk yarışında daha güçlü devam edebilmek için transfer yasağını kaldırarak kadroya takviye yapmak istiyor.

YEMEK HAYALİ

Geçmiş dönemden futbolculara olan borç nedeni ile transferi kapalı olan Sakaryaspor’da Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim hem transferi açmak hem de mevcut kadroya ödeme yapmak için çözüm arayışında. Sponsorluk görüşmelerinden sonuç alamayan yeşil siyahlılar umutlarını Vali Ahmet Hamdi Nayir, önderliğinden yapılması planlanan destek yemeğine bağladı. Sakarya’da faaliyet gösteren kurum, işletme, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinden oluşan 200 kişilik bir davetlinin katılacağı toplantıdan Sakaryaspor’a önemli bir katkı sağlanması bekleniyor.

ŞEHİR UYUYOR

Transferi açmak için 2 Milyon TL, mevcut kadroya ödemek yapmak için 1 Milyon TL ve transfer yapmak için 1 Milyon TL olmak üzere toplamda 4 Milyon TL kaynak ihtiyacında bulunan Sakaryaspor’a Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ve Ak Parti Sakarya Millet Vekili Kenan Sofuoğlu destek sözü verirken yeşil siyahlı taraftarlar yaşanan karamsar havadan endişe duyuyor.

Sakaryaspor kulüp Başkanı Cevat Ekşi, yönetim olarak futbolculara verdikleri sözleri ilk devre boyunca yerine getirdiklerini fakat Sakarya'da faliyet gösteren önemli kuruluşlarından destek göremedikleri için ile şuanda kitlenme noktasına geldiklerini söyledi.

Yorumlar (0)