YAYIN GELİRİ DE YOK

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Sakaryaspor’da kaynak arayışı sürerken gelir elde etmek için üretilen projeler bir türlü sonuç vermiyor

Sakaryaspor 05.01.2019, 11:24 05.01.2019, 21:41 SporExpres
YAYIN GELİRİ DE YOK

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Sakaryaspor’da kaynak arayışı sürerken gelir elde etmek için üretilen projeler birtürlü sonuç vermiyor. Yeşil Siyahlıların 400 Bin TL gelir elde etmeyi beklediği Naklen Yayın projesinden 10 Bin TL gelir sağladığı öğrenildi.

Transfer yasağı ve mevcut kadroya ödeme yapmak için çalmadık kapı bırakmayan Sakaryaspor’da ekonomik kriz sürüyor. Yeşil Siyahlıların Beşiktaş ile yapmayı planladığı hazırlık maçı girişimleri olumsuz sonuçlanırken, destek yemeği organizasyonundan da ses çıkmadı.  Sezon başında 400 Bin TL bedelle yayın anlaşması yapan Sakaryaspor’un bu projeden şimdiye kadar sadece 10 Bin TL gelir elde ettiği öğrenildi.

Sakaryaspor başkan vekili Cumhur Genç ligin ikinci yarısında projeyi devam ettirmeyi düşünmediklerini kulübe gelir getirecek girişimlere yöneleceklerini söyledi.

Yorumlar (3)
Hasan Ergin Karasu 5 yıl önce
O kadar Zengin'den Sakarya spora yardım yok pes doğrusu
Sedat 5 yıl önce
Bu yerel tv kanalı ne iş yahu.Hem anlaşıyorsun hem para ödemiyorsun.Bu nasıl bir açmaz anlayamadım.Sırf bu haberden sebep neredeyse artık Sakaryaspor haberleri bile vermez oldu.
Alphero 5 yıl önce
Bu belediyeler gelirleri cebe indereceklerine birazda bu şehrin markası olan takıma versinler birde baskan bir kampanya baslatmali sakaryali olan iş spor ünlülerden destek niteliğinde